fbpx

І, до речі, приблизно те саме я почав говорити на першому побаченні. Перестав особливо церемонитися, оскільки представниці слабкої статі теж зазвичай не церемоняться у цьому плані

Мені 34 роки. Не маю поганих звичок.

Живу у місті. Працюю. Одружений не був.

Дітей немає. Заробляв роки 4 тому 20 тисяч, потім 40, потім у 2017 році пішов на прибавку на 70 тисяч, зараз звільняюся. Це чисто.

І це без жодних мотивацій з боку жіночої статі. Просто мені завжди хотілося добудувати мій будинок, їздити гарною машиною, відвідати місця, де я не був.

А іншої можливості, окрім як заробити ці гроші, я не маю.

Чому не був одружений? Не тому, що боюсь відповідальності, чи не нагулявся.

Просто я до своїх 34 років вже відносно непогано знаюся на людях. І те, що я бачу, наприклад у своїх друзів, мені не подобається.

Читайте також: У них можна сказати не благополучна сім’я, тата давно не стало, мама з поганими звичками, хоча зараз вроді все добре. В останній сварці він мене просто вигнав, сказав щоб я збирала одяг і йшла звідси

Люди, на яких вони одружені, це просто перехожі, які готові розділити з ними успіх. Звідси ставлення до чоловіка, як інвестиції, він вирішує проблеми.

У багатьох дружина цілком серйозно не розуміє, що можна працювати.

Адже вона дівчинка. А що може робити дівчинка?

Бути гарненькою, тим самим мотивуючи свого чоловіка, та й приводити дітей. Чоловік за це має бути нескінченно їй вдячний.

Вибачте, а що буде, якщо з чоловіком проблема, захворів він? Чим допоможе така муза? Сяде біля ліжечка і скаже: «милий, ну вже, видужувати, тобі ніколи хворіти, у нас закінчуються грошики».

Мені ось особисто таке зовсім не потрібне.

І, до речі, приблизно те саме я почав говорити на першому побаченні. Перестав особливо церемонитися, оскільки представниці слабкої статі теж зазвичай не церемоняться у цьому плані.

Починають знайомство не з питань про мої захоплення, мою улюблену книгу, фільм, а про окреме житло та подорожі, як сильно я їх люблю і чи згоден, що мандрувати одному без пари туга смертна.

Зазвичай реакція на мої слова (про дружину дармоїдку і небажання одружитися), йде прихована злість. Можливо, мені судилося бути одному. Але це краще, ніж такі відносини.

Ну і найголовніше – я фінансово самодостатній і мені є чим зайнятися. Я не шукаю ту, яка утримуватиме мене, зробить мене щасливим, розважить мене.

Таке от друзі.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page