fbpx
Життя

І коли ми збиралися їхати до онучки на день народження подумали з чоловіком що у них за столом також будуть різні екзотичні страви, тож ми підготувались належним чином, взяли конверт з грошима і поїхали в гості

Хочу розказати вам одну кумедну історію бо сміялася я з нею дуже. Вчора приходить до нас сусідка. Тітка Галина мамина подруга.

От сіли вони з мамою попити чай, а я в іншій кімнаті працюю на комп’ютері. Ну і звісно я все чула про що вони пліткували.

Так от історія.

Розказує тітка Галина як син з невісткою запросили її в гості до онучки на день народження.

Читайте також: Говорить що зараз їй ніде жити. Артем звісно сказав що вона може залишитися у нас але на деякий час, тому що вона ще молода може працювати, і також орендувати квартиру

А ще скажу наперед син її одружився і живе з невісткою в місті, купили собі квартиру в новобудові. Син добре влаштувався,  має свій бізнес, невістка також має свій магазин.

Каже тітка Галина взагалі стосунки з сином і невісткою в нас хороші.

Невістка в нас непогана і внучку виховує дуже добре. Вона у нас дуже активна і завжди в соціальних мережах викладає різні фото, то вони в ресторані то в кафе, піца суші, морепродукти…

І от коли ми збиралися їхати до онучки на день народження подумали з чоловіком що у них за столом також будуть різні екзотичні страви, тож ми підготувались належним чином, взяли взяли конверт з грошима і поїхали в гості.

І що ви думаєте, я очікувала різних страв які ще я не пробувала в своєму житті, а тут салат олів’є, салат з крабів, фрукти нарізка, торт домашній.

Звісно все було дуже смачно, але ми з чоловіком очікували інше.

Пізніше каже тітка Галина ми з чоловіком довго обговорювали нашу гостину, і вирішили що на наступній раз поїдемо удвох в місто, підемо в дорогий ресторан і все-таки попробуємо цих дуже дорогих страв.

Така от смішна історія моєї сусідки Галини з якої я ще довго сміялася…

Автор: Оксан

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page