-І мама в формі, і дитина в шoці. Лілія Ребрик та її чоловік Андрій Дикий танцюють з новонародженою дочкою (відео)

Лілія Ребрик поділилася зворушливим відео, на якому вона, її чоловік і їх новонароджена дочка Поліна танцюють разом.

Вдруге мамою Лілія Ребрик стала 30 квітня, народивши своєму чоловікові дівчинку. Дитину назвали Поліною — ім’я для молодшої сестри придумала 5-річна донька ведучої та її чоловіка Андрія Дикого Діана.

Лілія не стала ховати дитину від публіки, і зараз охоче публікує фото із донькою. Правда, на них поки що не видно обличчя малюка.

Так, днями ведуча поділилася з шанувальниками милим відео, на якому вона, її чоловік Андрій і їх крихітна дочка танцюють разом.

Читайте також: Мамо, та ви що? Як ми будемо жити? Повернення додому обернулось жaхом. З життя заробітчанки

«Може зробити танцювальні групи для новонароджених? А що, гарна ідея! І мама в формі, і дитина в шoці. Поліна, як бачите, потрапила в руки Дикого і вже качає баунс. Залишилося знайті партнера))» — прокоментувала Лілія відео.

До речі, днями ведуча і її чоловік хрестили другу дочку. Хрестини пройшли у Свято-Покровському соборі в Києві у четвер, 14 червня. На обряді хрещення були присутні тільки родичі і близькі друзі родини.

Може зробити танцювальні групи для новонароджених?…😂😂😂 А що, гарна ідея! І мама в формі, і дитина в шоці🤪. Хоча, з @andrii_dykyi й таке можливо! Поліна, як бачите, попала в руки Дикого- і вже качає баунс😂. Залишилося знайти партнера☝🤔))). Нас все частіше запитують, з якого віку в нашій студії займаються діти. У нас є групи з 4 років і старше. До речі, з 1 вересня в Студії Дикого буде новий набір. Детальніше про все напишу пізніше. Обіцяю). Інформацію про нашу школу можна знайти на сторінці @studiyadikogo . Ласкаво просимо!💃🕺🏻 #студиядикого #танці #дикасімейка

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Джерело