Ідеальна сім’я: Женя з “Татусевих дочок” показала чоловіка і сина (фото)

Шанувальники “татусевої доньки” Даші Мельникової говорять про те, що у її стосунках з Артуром Смольяніновим не все гладко і актор більше часу приділяє чарці, ніж дружині.

Проте, зірка ділиться в Інстаграмі щасливими фото родини, а днями показала й відпочинок на морі з сином.

Читайте також: 16-річна Пуговка з “Татусевих дочок” вaгiтнa і зібралася заміж. У мережі побачили ще одне підтвердження (фото, відео)

“І запам’ятай, син мій! У кожного поважаючого себе блогера, повинен бути пост з відпустки із заходом сонця, а інакше аудиторія не зрозуміє тебе і відвернеться від тебе. І не став фільтрів даремно, вони тобі ще знадобляться в Москві!”, – жартома написала Даша.

Схоже, що в родині панує ідилія, а всі припушення шанувальників – всього лише здогадки.

Какая главная летняя проблема для работающих родителей …. летом🤔?)) …🍿🍩🌭🍦🍫??? Или 🍹🍸🍷?)))) или 🚗🚙🚓🚌🚎🚐🚜??? Нет! Это закрытые на три месяца детские сады и школы)))) 😧 и бабушки, уехавшие в санаторий 👵🏻👋🏻……….. 🤣 Но выход, товарищи, есть ✊🏻Городской летний лагерь «Резиденция Роббин», где дети могут провести время с пользой для души и тела🏋🏻‍♀️. Тематические смены по интересам🎰, творческие лаборатории🏗, выездные мероприятия 🍻, летний огород🍄, домоводство🏦и многое другое♻️! 😂 Группы от малышей с 2х лет до начальной школы! А самое главное! ‼️Подарок для всех, кто доверит нам лето своего ребёнка до 15 марта 2018 года, – скидка 15%! ❗️ Смена (5 дней): для детей 2-3 года – 14.500р. (Месяц 58.000 р.) для детей 3-4 года – 13.000р. (Месяц 52.000 р.) для детей 5-7 лет – 12.000р. (Месяц 48.000 р.) для детей 8-10 лет – 11.000р. (Месяц 44.000 р.) Успейте занять место в @robbin.residence 👑🎒 Ну а фото, вы знаете, @mishur0v 🖤))

Публикация от Дарья Мельникова @movem.me (@melnikovadsh)

Джерело.