fbpx

Чоловічі імена: про що розповість кількість літер в вашому імені

Характер чоловіків залежить від їх імені, а також від кількості літер в ньому.

Дуже рідко можна зустріти чоловіка ім’я якого складається з трьох букв, але саме в такому імені міститься вся чоловіча міць – не дарма трійка є саме цифрою чоловіків.

Чоловічі імена з 3-х літер

Ніл, Лев, Кір мають волю і сильний характер. «Трилітерний» чоловік, ніколи не витрачає даремно часу, перед ним завжди тільки чіткі завдання та цілі. Ці чоловіки люблять спорт, готові на ризик, обожнюють жінок, але. Десь глибоко в душі не визнають рівність слабкої статі і ставляться до неї з легким презирством.

Чоловічі імена з 4-х букв

Урівноважений і спокійний, домашній і розважливий – Іван, Юрій і Єгор. Жіноча стать з «чотирьохбуквенним» чоловіком відчувають себе як за кам’яною стіною. На роботі – це виконавчий, відповідальний і працьовитий працівник, а так само доброзичливий і миролюбний колега.

Єдина складність цих чоловіків – довго приймають рішення. Поки ці «чотирибуквені» чоловіки не зважать всі «за» і «проти», Фортуна розвертається і йде до інших.

Чоловічі імена з 5-х літер

Володарі багатого внутрішнього світу, але часто – дуже скромного зовнішнього – «пятибуквенного» чоловіка. Антон, Роман, задовольняються малим, вони не женуться за предметами розкоші. Для них життєві цінності – скромний одяг, громадський транспорт і тісна кімнатка.

Гарувати або штурмувати кар’єрні висоти, дороге авто і банківський рахунок, – заняття не для «пятибуквенних». Улюбленому хобі готові віддатися з головою.

Антони, Романи чудові композитори, художники непогані, письменники і поети.

Чоловічі імена з 6-ти букв

В характері цих чоловіках багато схожості з пятибуквенними. Вони трохи ліниві по натурі і образливі. Але при цьому творчі й талановиті особистості.

Чоловічі імена з 7-ми літер

Ці чоловіки готові підкорити життєві висоти, але тільки в тому разі, якщо вони візьмуть верх над своєю лінню. А вроджену нерішучість і лінь допоможе їм подолати тільки жінка – заохочуючи, хвалячи і направляючи «семибуквенного» чоловіка. До речі, Олексій, Миколай, Євгеній, вважають за краще одружуватися раз і назавжди.

Чоловічі імена з 8-ми букв

Принципові і патріархальні чоловіки, чиї імена Всеволод, В’ячеслав і Володимир. «Восьмибуквенний» – це голова родини. У своїй родині вони контролюють все і вся, рідко прислухаються до чужої думки. Вони дуже принципові і не замислюючись, рвуть відносини, змінюють роботу, і починають життя з чистого аркуша. Лише завдяки життєвому досвіду до них приходить бажання і вміння йти на компроміс.

Чоловічі імена з 9-ти букв

Читайте також: Чому не можна фотографувати людей, які сплять і чи стосується це маленьких діток?

Станіслав і Костянтин підкуповують вкрадливими манерами і оксамитовим голосом.

Але ця м’якість характеру – оманлива. «Девятибуквенний» чоловік готовий гори звернути заради досягнення своєї мети. Спробуйте сказати йому «ні» і він тут же без зволікання кинеться в «бiй». Вони, незважаючи на свою внутрішню енергію і силу, зовсім не прагнуть до кар’єрних вершин. З тих же причин вони дуже довго придивляються до своїх дівчат і дуже неохоче укладають з ними шлюбні узи.

Джерело.

You cannot copy content of this page