fbpx

Імена, які принесуть своїм власникам особливий успіх та удачу в 2018 році

Ім’я грає важливу роль в нашому житті. Воно є свого роду точкою опори, з якої ми починаємо наш життєвий шлях. Володарів деяких імен в 2018 році чекає особливий успіх, так як саме вони припадуть до вподоби новому покровителю – Жовтому Земляному Собаці. Ми розповімо, хто вже незабаром зможе стати щасливим, а кому доведеться поборотися за місце під Сонцем.

Кращі жіночі імена в 2018 році

Щороку люди з певним ім’ям мають можливість змінити своє життя на краще. Однак якщо не докладати додаткових зусиль, щастя не буде. Астрологи стверджують, що в 2018 році актуальні будуть найбільш м’які і легкі за вимовою і звучанням імена. Новий покровитель відрізняється простим характером, і навряд чи йому припадуть до душі складні імена, які часом непросто вимовити навіть дорослій людині.

Поліна. Існує думка, що дане ім’я має відразу французьке і давньогрецьке походження. Його власниці чарівні і товариські. Зазвичай спілкування з ними приносить одне лише задоволення, адже вони завжди відкриті і готові прийти на допомогу. Найчастіше Поліни не відрізняються уразливістю і, як правило, не вимогливі до людей. Саме завдяки своїй комунікабельності і добродушності жінки з цим ім’ям зможуть досягти щастя в 2018 році.

Жанна. Зазвичай Жанни – жінки бадьорі і самовпевнені, але занадто примхливі. Вони знають, чого хочуть від життя, і завжди досягають своїх цілей. Незважаючи на те, що господиня 2018 року має більш «земний» характер, саме внутрішній вогонь і цілеспрямованість Жанни вразить покровителя.

Олександра. Вимовивши це ім’я вголос, складно не помітити його войовниче звучання. Воно має грецьке походження і перекладається як «мужня». Олександри дуже елегантні і, незважаючи на значення імені, дуже жіночні. Завдяки своїй загадковості і витонченості вони зможуть без зусиль отримати бажане і налагодити особисте життя в новому році.

Ірина. З дитинства ці дівчатка дуже самостійні. Вони не будуть скаржитися батькам, якщо хтось їх образив, а скоріше відразу ж дадуть відсіч ворогові. У міру дорослішання вони стають цілеспрямованими і стриманими особами і можуть легко подолати будь-які перешкоди. Вольові якості та внутрішня сила допоможуть Ірині реалізувати свої плани і опинитися на вершині щастя в 2018 році.

У рік Жовтого Земляного Собаки також досягнуть успіху жінки з іменами Ольга, Марія, Інна, Анфіса, Василина. Не турбуйтеся, якщо ви не потрапили в список щасливиць. Ваше життя залежить від вас, і якщо ви докладете зусиль, то зможете втілити свої мрії в реальність.

Читайте також: 5 звичайних жіночих імен, які мають не звичайний вплив і зводять чоловіків з розуму

Кращі чоловічі імена в 2018 році

Сильні і хоробрі чоловіки повинні мати такі ж звучніими іменама. Собака має консервативний характер, тому астрологи стверджують, що чоловіки з древніми народними іменами зможуть досягти успіху в 2018 році.

Кирило. Дане ім’я з давньогрецької перекладається як «пан». Незважаючи на це, Кирили далеко не завжди володіють лідерськими якостями і не дуже люблять командувати. Навпаки, такі чоловіки поступливі, особливо в стосунках з родиною. Чоловіки з цим прекрасним ім’ям володіють величезним серцем. Завдяки своїй доброті і щирості в рік Жовтого Земляного Собаки їх чекає колосальний успіх в особистому житті.

Богдан. Зазвичай хлопчики з таким ім’ям розпещені з самого дитинства. Однак це не заважає їм досягати своїх цілей в житті. У 2018 році Богданів чекає успіх у фінансовому плані. Підтримка Жовтого Собаки допоможе вам реалізувати ваші плани і наблизитися до своєї мрії.

Веніамін. Споконвічно російське ім’я. Його власникам властива надзвичайна внутрішня сила, але при цьому вони можуть залишатися добрими і розуміючими. Веніамін – досить розумні і консервативні особистості, саме тому їх так любить Жовтий Земляний Собака. У 2018 році Фортуна безумовно буде на боці чоловіків з цим витонченим ім’ям.

Єлисей. Астрологи вважають, що власники цього імені стануть найуспішнішими в 2018 році. Єлисеї рідко говорять про свої здібності іншим людям, і багато хто навіть не уявляють, на що вони здатні. Усередині них захований величезний потенціал – саме вплив Собаки допоможе їм розкритися і сміливо рухатися до своєї мети.

У 2018 році Фортуна буде на боці чоловіків з іменами Артем, Микита, Микола, Гліб, Святослав. Вони зможуть досягти своїх цілей за допомогою внутрішньої сили і вольового характеру. Навіть якщо зараз ви не є улюбленцем Жовтого Земляного Собаки, у вас є всі шанси підкорити його, продемонструвавши свою працьовитість і рішучість.

Щоб удача не залишала вас, залиште в минулому проблеми і налаштуйтеся на позитив. Не забудьте загадати бажання в новорічну ніч, адже в це чарівне свято можуть виповнитися найпотаємніші мрії.

Джерело.

You cannot copy content of this page