fbpx

Інга думала, що у них все складеться. Але нічого не вийшло, Саша став з’являтися все рідше, а потім і зовсім запропонував розійтись. Одружуватися передумав, як сказав їй. Рано, не готовий. І не хоче її час даремно забирати. Але випадково через спільних знайомих Інга дізналася, в чому справжня причина

Була раніше у мене трикімнатна квартира і років з 7 в одній з кімнат жила моя племінниця. Інга сама з райцентру, батьки її там живуть. А у нас в місті вчилася, потім на роботу влаштувалася. І жила у мене всі ці роки.

Дівчинка вона симпатична, недурна. Батьки грошей не шкодували ніколи на неї – єдина дочка. І освіта платна, і вбрання модне, і поїздки. Квартиру купили потім в іпотеку. Але ось в особистому житті у Інги ніяк нічого не складалося. Хлопці з’являлися, але якось швидко все закінчувалося. Хоча вона так вже за зовнішністю своєї доглядала, без косметики ні кроку, одягнеться кожен раз красиво, модно, парфумами елітними тільки користувалась. Як з картинки журналу.

І здається вся така акуратненька, чистенька. І хто б міг подумати, який у неї безлад був в кімнаті. Завжди. Я до неї заходила тільки раз в тиждень пил витерти та підлоги помити. Інга навіть цього не робила. Вона нічого навколо начебто не бачила. На ліжку все упереміш валяється: і косметика, і одяг, і тарілки із залишками їжі, і фантики-обгортки …

На стільці і на тумбочці теж одягу купа, навіть білизна і колготки горою. Як зняла, так і кинула. Нічого не прибирала ніколи. Сміття лінувалася у відро на кухню донести, я їй пакети виділяла, щоб вже в кімнаті хоч в одне місце складала. Сама потім прибирала.

І при цьому племінниця не соромилася приводити хлопців в гості. Я не забороняла їй водити гостей, тільки умова ставила – на ніч нікого не залишати. А так що ж, діло молоде, нехай дівчисько спілкується. Але говорила їй, щоб хоч трохи порядок наводила перед приходом хлопця.

Інга тільки відмахувалася. Вважала, що у неї все нормально в кімнаті. Але хлопці, мабуть, так не вважали. І стосунки сходили нанівець. Один кавалер особливо їй подобався, Сашком звали. Хороший хлопець, серйозний, теж з її ж райцентру. Тут працював і жив разом з братом старшим. Він до Інги так перейнявся, дзвонив постійно, в кафе водив, квіти дарував. Говорив, що одружуватися готовий, сім’ю хоче.

Інга думала, що у них все складеться. Але нічого не вийшло, Саша став з’являтися все рідше, а потім і зовсім запропонував розійтись. Одружуватися передумав, як сказав їй. Рано, не готовий. І не хоче її час даремно забирати. Але випадково через спільних знайомих Інга дізналася, в чому справжня причина.

Комусь розповів він, що Інга нечупара і зовсім негосподарська. Прийшов до неї, подивився, як вона живе і жахнувся. Безлад, все валяється і ще брудні колготки під подушкою виявилися. Навіть ось такі подробиці розповів, про колготки. А він дружину собі підшукував, не просто так погуляти хотів. І сказав знайомим, що така дружина, як Інга, йому не потрібна. З нею в бруді зарастешь. І самому доведеться всі домашні справи на себе брати, та ще ходити за нею все прибирати.

Читайте також: Не минуло й року, як нестало мого чоловіка, коли його колишня дружина переїхала до нас в будинок на правах господині. Свекруха приходила до неї в гості майже щодня. Пересолений суп і продірявлені дитячі черевики, були найбільш безневинними з усіх гидот

Інга засмутилася дуже, коли це все дізналася, образилася. Але нічого в собі змінювати не захотіла. Потім незабаром з’їхала від мене в свою власну квартиру, батьками куплену. І живе там одна. Може, з’являються якісь залицяльники, але нічого серйозного ніхто не пропонує. А їй вже 30 років.

Думаю про неї іноді. Хто ж у неї прибирає тепер в квартирі? Напевно, мати приїжджає і все робить. От і зрозумій дівчат. Начебто сама красива, ошатна, напарфумлена. А вдома бедлам. І хлопців можна зрозуміти, кому захочеться таку супутницю життя собі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page