fbpx

Іноді почуваюся Вангою але ганьбити людину позаочі – підло: Фреймут зробила відверте зізнання

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про відносини із аудиторією й порадила не сприймати її інструкції за поради, які обов’язково виконувати.

“Іноді почуваюся Вангою, чи лікарем Комаровським. Люди запитують неочікувані речі. Як забрати чоботи з ремонту? Як вийти заміж. Дехто просить написати побажання, яке, вони вірять, здійсниться”, – сказала зірка у інтерв’ю.

За її словами, аудиторія має її за близького друга. “Я розповідаю сокровенне. Мені довіряють свої секрети у відповідь. Але кожен радить, як для себе. Тому сприймати мої роздуми як інструкцію – не варто. Бо життя кожного неповторне. І найбільша мудрість стати сам собі порадником”, – зізналася Фреймут.

При цьому ведуча запевняє, що з повагою ставиться до хейтерів. “Маю їх за людей розумних, вважаю, що вони здатні відрізнити іронію від буквальних настанов. Переважна більшість моєї аудиторії з посмішкою сприймає мої слова”, – каже Ольга Фреймут.

Читайте також: “Що ти за мама така?”: Лілію Ребрик жорстоко розкритикували шанувальники (фото)

Коли зірці нагадали про візит до тих, хто обговорював її у мережі, то Фреймут пояснила: “Так, я відвідую тих, хто ображає мене в інтернеті. Це моя ідея для нової програми. Ганьбити людину позаочі – підло. Але ми звикли, якщо за це нічого не буде, робити прикрощі: дзюрчити в під’їздах, грубіянити в інтернеті, ображати безпомічних та бідних. Але моя рубрика має щасливий кінець”.

Джерело.

You cannot copy content of this page