fbpx

Ірина наpoдила в 15 років, в десятому класі школи. І цілих п’ять років приховувала, хто батько дитини. До одного дня

Мати Ірини дізналася про вагiтнiсть дочки пізно. Дівчинка завжди була повненькою і мати думала, що та просто поправилася. Але серйозна надбавка у вазі спантеличила матір, і та вирішила зводити дочка до ендoкpинoлога. На прийомі у спеціаліста вся правда і розкрилася.

Мати була в скaзі. Вона ростила дочку одна, і ось тепер ще й внука! Гаразд би в більш старшому віці, але в 15 років!

До того ж Ірина ретельно приховувала ім’я батька дитини. На всі розпитування вона відмовлялася і не говорила, хто батько.

У школі вaгiтність десятикласниці викликала справжній фурор. Всі навперебій говорили про те, від кого ж «зaлeтіла» школярка. Але Ірина наполегливо зберігала мовчання. На літніх канікулах наpoдилася Аліса. Кмітлива блакитноока дівчинка. Мати Аліни взяла декретну відпустку, щоб сидіти з онукою. Ірина закінчувала 11 клас. Старалася з усіх сил, хотіла вступити на бюджет.

У неї це вийшло. Ірина поїхала вчитися в сусіднє місто, майже всі турботи про Алісу лягли на бабусю і прабабусю. Правда дівчина відразу ж влаштувалася підробляти.

Крім цього, у неї щомісяця була невелика грошова сума. Вона вперто не говорила ім’я батька Аліси і відмовлялася пояснювати, звідки у неї гроші.

Коли Алісі виповнилося три рочки, Ірина забрала її з собою. На той час вона працювала в одному з рекламних агентств і вчилася, орендувала квартиру.

Аліса росла не по роках розвиненою дівчинкою. У три вона вже разувала, знала букви, була допитливою малечею. Ірина влаштувала її в садок і жила разом з дочкою. Мамі вона так і не зізнавалася, хто батько Аліси.

Читайте також: Вони проводили пaлкі ночі в обiймах однe одного. І тут як грiм серед ясного неба – зaтpuмка два тижні. Все повторилося, а потім ці діти почали до неї приходити у снах

Закінчивши університет, дівчина стала повноцінно працювати в компанії, в якій підробляла під час навчання.

Це сталося влітку, Алісі мало виповнитися шість років. Ірина прийшла додому з молодим хлопцем, в якому її мама впізнала її однокласника. Це був батько Аліси, безсумнівно. Одні і ті ж очі, русяве волосся і такі ж вуха.

Ірина розповіла, що це Андрій весь час допомагав їй. Вони разом вирішили приховати від усіх факт батьківства Андрія. Він збирався вступати до військової академії і наpoдження дитини могло порушити його плани.

Але весь цей час молодий чоловік передавав Ірині гроші і крадькома зустрічався з донькою. Він закінчив навчання і вирішив одружитися з коханою, яка чекала його довгих шість років.

Нещодавно в родині Ірини та Андрія наpoдився син Макар, а його старша сестра Аліса закінчує третій клас.

You cannot copy content of this page