fbpx

Ірину Федишин жopcтoкo розкритикували за участь в “Голосі країни”

У восьмому сезоні популярного вокального проекту “Голос країни”, третій випуск якого відбувся вчора, 11 лютого , виступила відома українська співачка Ірина Федишин. Артистка вразила суддів шоу своєю появою, а також отримала багато критики від глядачів і шанувальників, які звинуватили її в нав’язливому піарі.

31-річна співачка Ірина Федишин взяла участь в “сліпих прослуховуваннях” восьмого сезону вокального шоу “Голос країни”, виконавши свою пісню “Малесенькі Долоньки”. Артистка зуміла розвернути до себе всіх чотирьох суддів, вразивши їх своєю появою на сцені проекту.

В результаті Федишин вибрала для подальшої участі в проекті команду Джамали і зазначила, що буде виступати в шоу на правах звичайного конкурсанта.

При цьому, глядачі проекту “Голос країни” бурхливо відреагували на появу вже відомої співачки на вокальному конкурсі. Багато підкреслили, що таким чином зірки, які користуються популярністю в країні, займають чиїсь місця і не дають розкритися молодим виконавцям, а їх участь в шоу є черговою спробою “пропіаритися”.

Читайте також: “Згорблена спина просить патика”: Ольга Фреймут назвала 8 правил справжньої леді

“Навіщо перетворювати проект на майданчик для своєї реклами?” – обурилися шанувальники шоу.

“А де Винник?” – іронічно прокоментували глядачі виступ Федишин, очевидно натякаючи на те, що вже популярним виконавцям на сцені вокального проекту робити нічого.

Джерело.

Позначки:
facebook