fbpx

“Йду назавжди”: Варум і Агутін розлучаються після 18 років шлюбу

Ще недавно Анжеліка Варум публічно зізнавалася в коханні Леоніду Агутіну, а вже сьогодні сама спровокувала чутки про розлучення з чоловіком. Зоряна пара разом вже більше 20-ти років і їх розлучення буде як грім серед ясного неба для шанувальників, адже вони вважалися однією з найміцніших пар шоу-бізнесу.

Агутін і Варум одружені вже 18 років. За час їхнього сімейного життя траплялося багато конфліктів, які ледь не закінчувалися розлученням. Одного разу подружжя мало не розлучилися через зраду Леоніда, але Анжеліка знайшла в собі сили і пробачила чоловіка. Та скандальна історія стала уроком для обох і з тих пір вони стали ще ближчими одне одному.

Дочка Варум і Агутіна Єлизавета вже давно виросла і живе своїм життям в Майамі, тому у подружжя стало набагато більше часу для того, щоб присвячувати його собі. Зоряна пара разом відпочивають, працюють і відвідують світські заходи, не перестаючи зізнаватися одне одному в коханні в соцмережах.

Однак нещодавно співачка змусила шанувальників неабияк похвилюватися. Анжеліка опублікувала на своїй сторінці красивий, але сумний вірш власного твору, в якому написано про розставання з коханою людиною.

Читайте також: Тіні Кароль зробили пропозицію руки і серця прямо на сцені (відео)

“Ухожу навсегда, собираю пожитки:
Майский вечер и первые капли дождя.
Нежность, стpaсть уношу, чтоб дyша не в убытке.
Забираю своё, ухожу-уходя.

Уношу всё с собой, ничего не оставлю!
Ни любви, ни стихов, ни дyши наготы.
К чёpту-вдребезги всё! Просто камня на камне –
Ничего по себе, даже глупой мечты!

Уходя-ухожу, ощущая тревогу
От щемящей и жуткой такой пустоты?
Весь нехитрый мой скарб, всё, что взято в дорогу,
Безусловно моё. Только всё это – ТЫ!”.

Підписники Варум подякували їй за зворушливі рядки, які багатьох взяли за душу. Деякі інтернет-користувачі задалися питанням, а чи не про розлучення з Агутіним написала Анжеліка. Сама співачка ніяк не відреагувала на коментарі інтернет-користувачів, зберігши інтригу.

А ви вірите, що Варум і Агутін розлучаться?

Джерело.

You cannot copy content of this page