fbpx

Камалія розповіла про участь у проекті “Танці з зірками”, виховання доньок і розкішний спосіб життя

Українська співачка Камалія відверто розповіла про участь у проекті “Танці з зірками”, вихованні доньок і розкішний спосіб життя.

За словами Камалії, на шоу вона прийшла не просто так заради піару, а лише за перемогою. І для цього прикладе максимум зусиль.

“Від самого дитинства мені хотілося займатися бальними танцями. Саме бальними! Це так красиво: постава, рухи… На жаль, на все часу не вистачило б. У пріоритеті був вокал, ось у нього й пішла з головою. А тут випала така чудова нагода втілити давню мрію! Моя участь у змаганнях – це не бажання покрасуватися, я хочу перемагати. Причому не інших, а себе вчорашню!”, – запевнила артистка.

Чоловік Камалії – пакистанський мільярдер Мохаммад Захур – зміг подолати ревнощі до партнера дружини і навіть провів із ним відпустку.

Читайте також: “Я так довго їх чекала”-Камалія опублікувала фото з нагоди дня народження своїх доньок

“Захур – ревнива, але дуже впевнена у собі людина. Тож істерик і скандалів не зчиняє. Хіба що може мене делікатно підколоти. З приводу Діми теж пожартував – мовляв, о, молодий танцюрист! А потім я його з партнером познайомила, і жодних питань більше не виникало. До речі, у мене була коротка тижнева відпустка, і я запросила Діму з його цивільною дружиною відпочити з нами на яхті. Вдень ми плавали і засмагали, а ввечері проводили репетиції”, – зізналася співачка.

Участь Камалії у проекті вплинула й на її доньок – близнят Арабеллу і Мірабеллу. Дівчатка вже виявили бажання займатися бальними танцями.

А ще співачка вирішила прокоментувати скандальну фотосесію у ванні з шампанським, яка буквально підірвала соцмережі.

“Чого народ тільки не писав в інтернеті… Це як людину, що грає Брута у виставі, стратити за її роль. Ванни з шампанського були, але для екрану і фотосесії. Для них використовувалося, звичайно ж, найдешевше шампанське. Причому це не щоденна процедура – раз на рік, як частина дeтоксу – для очищення пор. Зараз на це часу немає, та й гроші є куди витратити”, – додала Камалія.

https://www.youtube.com/watch?v=A0SmW0ONSJU

You cannot copy content of this page