fbpx
Життя

Карині сподобався Оксин, масажист їхнього салону, вона почала навіть уже проявляти до нього якісь знаки уваги, та колега розповіла їй, що у нього ж роман з їхньою начальницею.

 Любовний трикутник

Так сталося, що Карина починала своє нове життя в 31 рік у переїздом в велике місто. Та влаштувалася адміністратором у приватний масажний салон.

Начальниця дала перше завдання Карині, перекласти деякі документи з української на англійську мову. Так як Карина в своїй анкеті вказала знання англійської мови.

Але насправді дівчина не знала, а просто поставила була галочку. Вона сиділа нервово за комп’ютером та старалася перекласти все за допомогою перекладача.

Аж тут підійшов молодий масажист, він був з Тайланду та запропонував допомогу, так як знав прекрасно англійську.

А також взяла собі підробіток, вигулювати собачку.

Карині сподобався Оксин, масажист їхнього салону, вона почала навіть уже проявляти до нього якісь знаки уваги, та колега розповіла їй що у нього ж роман з їхньою начальницею.

Дівчина дуже засмутилася. Та все одно почала діяти, бо він їй був дуже сподобався.

Просила його щоб він її провів додому, на прощання вони притулилися. І тут Оксин сказав, що його наречена так не краща в деяких моментах.

Дівчина була у великому здивування, швидко попрощалася та зайшла у квартиру. І як виявилося, у Оксина і справді була наречена та ще й крутив він роман з начальницею.

І так Одного дня коли Карина вигулювала собаку, разом з ними і Кирил пішов хазяїн цієї собаки. Дівчина глянула на нього зовсім іншими очима.

Він відкрився дівчині та розповів про свою життєву історію, і те як він залишився сам з собакою. Та дівчині все ж більше подобався їхній масажист, а Кирила вона вирішила сприймати просто як роботодавця.

Тим більше що побачила його була одного разу в компанії іншої жінки. Прийшовши на наступний день на роботу, Жанна Карину в свій кабінет  покликала та казала дівчині, що якщо вона не вийде замість за Оксина, то вона її звільнить.

А потрібно було її це для прикриття, щоб її законний чоловік ні про що не догадався. І вони могли з ним і дальше зустрічатися ну і звісно Карина їм би в цьому допомагала.

Читайте також: Життя тривало. Я задумалася, і дала Денису шанс, та всяке було, і сварилися і мирилися, але результат такий

Карина не знала що їй дальше робити, проте випадкова зустріч з Кирилом допомогла дівчині прийняти рішення.

Чоловік признався дівчині у своїх почуттях, розповів що та жінка то його старша сестра була та запропонував переїхати до нього.

Карина спочатку вагалася але все ж вирішила спробувати. Адже її не хотілося встрягати в ті брудні справи, що коїлися в салоні.

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page