fbpx

Катька стала “чемоданною” дружиною – відпочиває на морях за сезон раз десять з різними чоловіками. Засмагає до чорноти і вже відчуває нудоту від моря і “олл-інклюзіва”

Інша б раділа і мріяла все життя про таку халяви, а ця ще і морду верне.

Справа в тому, що Катерина працювала “чемоданною” дружиною. Багаті, часом знамениті чоловіки (якщо їх можна було так назвати) з деякими відхиленнями від чоловічого курсу, їхали відпочивати. Паралельно з цим іншим літаком вилітали їхні кохані (тієї ж статі). Джерело

Катька ж була у всій цій плутанині прикриттям. Типу кохана багатія. Всі її витрати там і бажання оплачувалися з лишком, а сам супроводжуваний в цей час насолоджувався життям, але не з нею.

Ще б пак, з нею. Її і так від кожного з них верне. Залишається тільки сидіти на краю басейну і цідити мартіні, так розглядати вже сотні разів бачене тайське небо.

Ех, якби не Максимка, то сиділа б вона зараз вдома, дивилася новини або прасувала білизну. Так все, що завгодно б робила.

Але її Максимка народився з хворим, йому була потрібна дороге лікування. Катька, з її зарплатою вихователя в дитячому садку навіть одна обов’язкові ліки не потянула б.

Одного разу вона вела заняття в місці, яке знімалося місцевим телебаченням. Після цього до неї на роботу прийшов імпозантний чоловік, який запропонував високооплачувану роботу.

Жінка відмовилася, припускаючи, що вона пов’язана з наданням недвозначних послуг, але це виявилося не так. Катька залишила сина на піклування матері і поїхала зі своїм першим клієнтом в Дубаї. Там вони розлучилися на два тижні, які вона провела за нічогонеробленням.

Зате грошей привезла стільки, скільки і за рік не заробила б в садку. Купила Максимкі все найнеобхідніше і поїхала знову – потрібно було збирати на курси реабілітації.

І ось сьогодні в стопятсотий раз сидячи біля цього обридлого басейну, вона помітно сумувала. “Дівчино, Ви чому така сумна?” – пролунав несподіваний голос з-за спини, від якого вона мало не впала в басейн.

Перед нею стояв чоловік у простій футболці і шортах з широкою посмішкою на неголеному обличчі. “Я за Вами давно спостерігаю, Ви за день ще жодного разу не посміхнулися. У Вас щось трапилося? “- запитав він так, як ніби вони були давно знайомі.

“Нічого, просто втомилася”, – видавила Катька. “Ну хто ж втомлюється на відпочинку. А приєднуйтесь до нашої невеликої компанії, разом веселіше”, – весело гукнув незнайомець. Катькі не було куди поспішати і вона погодилася.

Компанія була дійсно маленькою – Кирило і його мама. Тут можна було б посміятися – мужик дорослий, а до сих пір з мамою відпочиває. Але все було трохи не так. Мама виховувала його одна, все вкладала в нього, жили небагато.

А тепер, коли він встав на ноги і з’явився власний бізнес, чоловік вважав правильним дати відпочити і матері і звозити її до моря. А дружини у нього поки не було.

Мати Кирила виявилася позитивною жінкою, сипала вигадливими, нітрохи не плоскими жартами, весь час в хорошому настрі. З цими двома людьми Катька і провела залишок вимушеної відпустки. Де вони тільки не були – всі атракціони, екскурсії, розваги відвідали. Навідпочивалися на повну котушку.

Читайте також: Сестра повернулася саме вчасно, щоб застати свого лицаря зі мною в розпалі ліжкових баталій. Вона мовчала. Потім тихо плакала

А перед від’їздом Кирило взяв у неї номер телефону та адресу. Навіщо вона його дала, жінка не зовсім розуміла. Адже на курорті не може бути нічого серйозного.

Але через місяць чоловік приїхав. Його не злякав Максимка нітрохи, навпаки за вечір вони знайшли спільну мову. А через два дні він забрав їх до себе. Катьку, Максимку і її маму.

І зажили, повірте мені, щасливо – обидві мами з Максимком, та з Ганнусею, що народилася, панькаються, а Катька чоловікові в бізнесі допомагає. І непогано у неї, скажу вам, виходить.

You cannot copy content of this page