Катя складала зимові речі. І раптом в пуховику чоловіка натрапила на його старий телефон. Вона поспішила порадувати чоловіка, що втрачений телефон знайшовся. Федя швидко вихопив його з рук дружини, скорчив усмішку, і поспішив прибрати знахідку подалі. І тільки о 6 ранку вона здогадалася, про що це свідчить

Катя довго не наважувалася набрати номер. Її мучили сумніви. Раптом голос задрибинить, раптом підкотять сльози, а в цій розмові вона повинна звучати впевнено і навіть трохи загрозливо. Так проходили хвилини, а рішення натиснути на виклик так і не приходило. Катя відклала телефон і ще раз згадала всі слова, що вона два дні подумки готувала до цієї розмови. Видихнула і набрала …

За три дні до цього, Катя наводила порядок в коридорі. Складаючи зимовий одяг, щоб прибрати подалі, вона вивертала кишені, в надії знайти купюри. І раптом в пуховику чоловіка натрапила на його старий телефон. Катя дуже здивувалася і поспішила порадувати чоловіка, що втрачений телефон знайшовся. Федя швидко вихопив телефон з рук дружини, скорчив усмішку, і поспішив прибрати знахідку подалі. Привід був чудовий, адже він ще 2 місяці тому купив собі новий телефон, замість загубленого.

Катя не надала в той момент особливого значення телефону і продовжила прибирання. Мелодрама перед сном поселила смуток в настрої і думки про те, як головній героїні не пощастило з першим чоловіком і яке щастя, що після зустрівся гідний чоловік.

Про всяк випадок, вона вирішила перевірити телефон чоловіка, поки той спав. Раптом він теж щось від неї приховує? У закритому туалеті вона поставила телефон на беззвучку і штурмувала його до тих пір, поки остаточно не сіла батарея. Звичайно, вона нічого не знайшла. Але спати вирушила з почуттям, ніби щось упустила.

Ще не було шести, коли Катя прокинулася з нав’язливою думкою про те, що потрібно заглянути в старий телефон чоловіка. І цього разу вона не помилилася. Штурмувала його на колишньому місці, поки чоловік не постукав у двері.

Червона Катя кулею вискочила з туалету. Їй хотілося в ту ж мить накинутися на чоловіка і, як мінімум, роздряпати йому обличчя. Катя «начиталася» переписки з якоюсь особливою, то чи кицюнею, то чи зайкою. Дізналася з неї багато нового про себе, про свої манери одягатися вдома абияк. Про те, що голова у неї болить завжди в найбільш невідповідний момент. Про те, що є на світі зая, з якою набагато цікавіше.

Катя вимкнула телефон і поклала його там, де чоловік заховав вчора. У пам’яті залишився номер співрозмовниці і дика злість на несправедливе до неї ставлення. З цього моменту, Катя почала вигадувати все, що скаже суперниці.

– Алло, – почулося в трубці. – Алло, говоріть. Ось зараз вона скаже все, що накипіло.

-Ну, здрастуй, Зая.

-А. Це ти! Я вже сама збиралася тобі дзвонити. Вгамуй свого пса, він мене дістав. Більше не можу читати цю нісенітницю про тебе. Тиша …

Звичайно, в цей момент перевага в розмові була на боці суперниці. Далі пішло не за текстом.

– Навіщо ти тоді йому відповідаєш? – тільки й додумалася запитати Катя. І тільки в цей момент зрозуміла, що всі відповіді були типу доброго ранку, на добраніч і тупі смайли з її боку. Просто коли читала, вона так була захоплена тим, що писав її чоловік, що їй не було діла аналізувати написане його співбесідницею.

«Тупіше я себе ніколи не відчувала», – зізналася вона. Але, про всяк випадок, останню фразу, підготовлену раніше, вона все ж вставила. (Якщо ще хоч раз побачу від тебе повідомлення моєму чоловікові, зроблю так, що ти більше нікому, нічого написати не зможеш). І вона запевняє, що вимовила це з такою інтонацією, що відразу стало зрозуміло, хто в домі господар. Відключилася, не бажаючи більше нічого чути.

Тепер залишилося помститися чоловікові. І, як мені здається, Катя винайшла дикий план. Вона вирішила, що купить сімку і попросить нашу спільну знайому відправляти їй заздалегідь написані смс-ки. Нехай тепер чоловік про себе почитає.

Фото ілюстративне з вільних джерел