fbpx

Кілька секретів, які допоможуть виглядати нeперевершено на новорічній вечірці

На новорічній вечірці ви просто зобов’язані мати приголомшливий вигляд. Не обов’язково витрачатися на сукню от кутюр, варто лише скористатися кількома секретами, які допоможуть виглядати неперевершено. За матеріалами сайту krasainfo.com

Секрет 1. Позбутися зайвого

Відлущити вiдмерлі клітинки і підготувати тіло до нанесення лосьйону із засмагою найкраще за допомогою пілінгу. Почніть розтирати тіло щіткою від ніг до шиї маленькими круговими рухами. Додасть процедурі ефективності скраб для тіла – живильні речовини одразу проникнуть в розігріту шкіру, а вас потішить приємний аромат.
Вам знадобиться: скраб для тіла і масажна щітка.

Секрет 2. Замаскувати недоліки

Непривабливі висипи на шкірі можуть з’явитися у найнесприятливіший момент. Щоби приховати прищики на спині та плечах, підійде маскувальний засіб, який ви використовуєте для обличчя.

Секрет 3. Зробити педикюр

Щоб ваші ніжки нагадували подушечки кішки – у душі потріть їх пемзою зі спеціальним скрабом. Потім густо намажте кремом для ніг і одягніть шкарпетки. Ходіть так увесь час, поки збираєтеся. Перед виходом нафарбуйте нігті яскравим лаком на кілька тонів темнішим, ніж на руках.

Вам знадобиться: скраб та крем для ніг, пемза, лак для нігтів.

Секрет 4. Освіжити обличчя

Надайте обличчю сяючого вигляду. Щоби зменшити пори, потримайте крем для обличчя в холодильнику. Холод тимчасово звузить пори, що забезпечує гладенький вигляд шкіри. Лосьйон з ефектом поступової засмаги надасть обличчю відпочилого вигляду, а сяюча пудра (шімер) на вилицях та надбрівній дузі змусить обличчя по-справжньому засяяти.

Вам знадобиться: лосьйон-автозасмага для обличчя, пудра-шімер.

Незабутнього вам Нового року!

You cannot copy content of this page