Коханка чоловіка Лорак відзначилася на “Міс Україна Всесвіт-2018” і навiть завоювала титул

Яна Бєляєва, яка була помічена в одному з клубів столиці в компанії чоловіка виконавиці Ані Лорак, отримала на конкурсі краси приз глядацьких симпатій.

Після дефіле в бiкiнi та вечірніх сукнях Бєляєва пройшла у топ-9 фіналісток і проявила себе в інтелектуальному конкурсі.

Конкурс “Міс Україна Всесвіт” в цьому році виявився як ніколи цікавим для преси серед учасниць виявилося відразу кілька відомих імен: це і свідок вбuвства Бориса Нємцова Анна Дурицька, і учасниця шоу “Холостяк” Галина Присташ, а також героїня ролика зі зрадою чоловіка Ані Лорак, киянка Яна Бєляєва.

Відзначається, що Бєляєва прийшла на конкурс з групою підтримки, кожен вихід дівчини на подіум супроводжувався особливо бурхливими оплесками. Однак до п’ятірки фіналісток учасниця не потрапила, лише отримала приз глядацьких симпатій.

Анна Дурицька стала четвертою віце-міс Україна Всесвіт-2018, звання другої віце-міс дісталося Валерії Рябченко, першої – Наталії Болюх. Переможницею конкурсу “Міс Україна Всесвіт-2018” стала 23-річна одеситка Карина Жосан.

Джерело.