Коли Аліна побачила чоловіка нової сусідки, мало не заплакала від того, як він їй сподобався. Вона вирішила, що вони будуть ідеальною парою, от тільки щастя не знайшли

Чоловік Аліни, за якого вона, якщо бути чесною, вийшла заміж не відчуваючи до нього особливої ​​любові, став дратувати її. Аліна була ефектною, з пишною гривою рудого волосся і витонченою фігуркою. Увагу чоловіків вона сприймала, як належне.

Вона подружилася з сусідкою, постійно, з приводу і без, заходила до неї, щоб побути в компанії Дениса. Вона вважала, що сусідка – сіра пташка, і Денис занадто хороший для неї, а ідеально підходить їй, Аліні. Вона на хвилинку уявила, як вона з таким красенем поїхала б відпочивати, всі заздрісно дивилися б на них.

Маша була простою, відкритою і дуже турботливою. Вона весь час була зайнята домашніми справами і ніби нічого не помічала. У Аліни був свій магазинчик жіночого одягу і вона відчувала себе крутою бізнес леді. Вона всіляко намагалася привернути увагу Дениса. То прийде в короткій спідниці, то з відкритою спиною заявиться. Денис все ж не зміг встояти, піддався її чарівності. Закрутився стрімкий роман.

Через деякий час Аліна розлучилася з чоловіком, точніше виставила того з квартири, спровокувавши скандал. Денис пішов від Маші і прийшов жити до неї. Але щасливого медового місяця не виходило. Ображений чоловік приходив і влаштовував розбірки, парочка стала об’єктом постійних веселощів для сусідів. Маша ночами дзвонила Денису з різних причин, то у неї не вибивало пробки в квартирі, то ключ застрявав у замку. Денис зривався і мчав до Маші, щоб допомогти, бо почувався перед нею винним, і до того ж, він дуже сумував за дочкою, хоча не хотів багато говорити про це.

Фірмулька, де працював Денис, стала чахнути, він впадав у депресивний настрій. Приходячи додому, він сидів, втупившись у комп, з відчуженим виглядом. Його Маша готувала із задоволенням різноманітні складні страви, і він вимагав того ж від Аліни. Більш того, він взяв собі звичку говорити, що та чи інша страва у Маші виходила смачніше. Аліна нервувала, ревнувала. Вона звикла до нескінченного обожнювання свого чоловіка, який сам любив готувати під настрій, Аліна ж займалася тільки собою і своїм маленьким бізнесом.

Закоханість з відносин якось занадто швидко пішла. Почалися сварки, образи, претензії одне до одного. Цікаво, що це позначилося на бізнесі Аліни, виручка в магазині стала падати, і сама вона стала нервовою, засмиканою і все менше приваблювала Дениса. І Аліна боялася зізнаватися сама собі, що здається, зробила помилку.

Денис став заходити до Маші шукати розради, і знаходив її. Одного разу він залишився у неї ночувати, і потім через місяць тільки прийшов до Аліни за своїми речами. До цього він її просто уникав, особливо боявся з’ясування відносин. Аліна плакала ночами, найбільше від ображеного самолюбства, чекала його, писала набридливі повідомлення. Після того, як Денис забрав свої речі, плюнула на все, зайняла грошей у своєї подруги і поїхала відпочивати до Туреччини, щоб зняти стрес.

Незабаром Маша і Денис переїхали до приватного будинку до бабусі Дениса, щоб її доглядати, в інший район, а свою квартиру здають. Аліна як і раніше зі своїм магазином, то злітає, то опускається. Тільки чоловік до неї не повернувся. Кажуть, він зустрів своє перше кохання і живе з нею.

Фото ілюстративне з вільних джерел