fbpx

“Коли дід йшов селом – всі дівчата ахали”: Олег Винник розповів про предків-красенів

Відомий український співак Олег Винник розповів історію походження свого роду і прізвища, а також відверто прокоментував свій імідж.

Предки виконавця були стрункими і красивими, йдеться в інтерв’ю Винника журналу “Телегід”.

“Мої предки були високими і стрункими, взагалі, знатними молодцями. Відбірні, сортові. А, коли мій прадід Єлисей йшов по селу, то всі дівчата ахали – такий високий і красивий він був. А Винники пішли від перших виноградарів і виноробів. В Львівській області є місто Винники, воно було засновано ще в 13-му столітті”, – розповів Винник.

Виявилося, що артист не цурається весняно-польових робіт. “Я ріс в селі до 16 років. І, звичайно ж, як усі нормальні жителі села їв фрукти-овочі тільки зі свого саду-городу. Не з чуток знаю, що таке посадити картоплю, прополоти її, підгорнуть, зібрати. Мама казала: “Хочеш іти в клуб на танці – спочатку сходи на город попрацюй!” І я не соромлюся цього”, – повідав співак.

Читайте також: “Товстунка”: Тіна Кароль показала яскравий “вуличний” образ (фото)

Що стосується іміджу, то смаки Винника виявилися дуже сучасні. “Обираю оригінальні дизайнерські речі, які купую, в основному, за кордоном. Підходжу до цього практично. Не люблю влаштовувати з цього шоу, феєрію, одягатися в пір’я, щоб всіх убиuтu наповал.

Можна вийти на сцену у звичайній футболці і це подобається людям. А можна вийти в блискучому вбранні зі стразами за мільйон доларів і не справити ніякого враження на публіку. Блищати на сцені не репертуаром, а дорогими речами – це не творчість, а показуха. І це для мене не прийнятно”, – зазначив Олег Винник.

Джерело.

You cannot copy content of this page