Коли мені виповниться 16, я піду до нього жити, заявила дочка. Почувши це, мати проковтнула барбариску, зламала ніготь і посивіла в одну мить. А до цього сиділа і тихо підпилювала нігтики. Різко побілівши, Свєтка тільки й змогла вимовити: З ким жити?

Коли мені виповниться 16, я піду до нього жити, заявила дочка моєї знайомої. Почувши це, вона проковтнула барбариску, зламала ніготь і посивіла в одну мить. А до цього сиділа і тихо підпилювала нігтики. Різко побілівши, Свєтка тільки й змогла вимовити: З ким жити?

– З Іллею, я люблю його, – спокійно відповіла їй дочка.

Її Насті 15, вона серйозна і розважлива, надає переваги книгам, навчанню і комп’ютеру. Тому реакцію мами зрозуміти можна, вона судорожно намагалася пригадати цього самого Іллю. Поворухнувши файлами, але так нічого і не згадавши, почала допит. Виявилося, що знайомі вони півроку, йому 23, бачилися всього один раз і спілкуються тільки в соцмережі. Джерело

Коли до Свєтки повернувся дар мови, вона попросила телефон приятеля і вирішила з ним поговорити по-дорослому, але хлопець виявився адекватом.

Цитую: «Я розумію ваше занепокоєння, але між нами тільки спілкування. Я один раз підвіз її до будинку, на вулиці був вітер і мінус десять, а вона без шапки. Проїжджав повз, довіз, не більше. Наживо ми не спілкуємося, можу показати листування».

Свєтка дуже хотіла бачити цю переписку. Ще б пак, дочка зібралася жити з мужиком, а вона навіть не в курсі з ким. Прочитавши і переконавшись, що там немає і натяку на близькість, вона таки отримала неймовірне полегшення.

Але тепер мама завжди на сторожі, бо зрозуміла, що дочка її просто виросла, забаганки є, а мізків поки немає, треба контролювати. А ще, зараз потеплішає, у Настька почнеться весняне загострення і тоді точно її не втримати.

А я запитала у неї, у скільки вона вперше закохалася і поцілувалася? Каже, в 15 все вже було по-дорослому. І ні до чого хорошого це не призвело, “поматросил и бросил”, тому і боїться за Настю.

Читайте також: Я стала помічати, що чоловік від мене ховає гроші, часто затримується на роботі. І тут я вирішила створити сторінку в соціальних мережах, на вигадане ім’я, щоб розкусити зрадника. Це був початок кінця

Дочка ж не така, вона домашня, тиха і скромна дівчинка, їй треба починати доросле життя пізніше, так як сучасні хлопці спритні і хитрі.

А мені здається, що вона помиляється, і нічого не змінилося. Настя хоч і маленька ще, але навіть по листуванню визначила, що хлопець порядний.