Я стала помічати, що чоловік від мене ховає гроші, часто затримується на роботі. І тут я вирішила створити сторінку в соціальних мережах, на вигадане ім’я, щоб розкусити зрадника. Це був початок кінця

Я з Васею познайомилася, коли прийшла на роботу в нову компанію. Він давно працював в тут, а я тільки влаштувалася, ну він знайшов вільні вуха і почав вішати мені локшину, але я швидко його розкусила. Ми посміялися над цією історією, і почали зустрічатися, а незабаром одружилися.

Жили ми в моїй квартирі, яка мені дісталася від батьків. Заробляли досить добре, часто їздили відпочивати, почали відкладати гроші на всякий випадок, і цей випадок незабаром трапився, але все по – порядку. Джерело

Я стала помічати, що чоловік від мене ховає гроші, часто затримується на роботі, він перейшов в іншу фірму, там зарплата була трохи більше, ніж до цього. І тут я вирішила, що мені треба створити сторінку в соціальних мережах, на вигадане ім’я.

Я назвалася Мариною і почала фліртувати з моїм же чоловіком, а він, відразу ж повівся на це, потім він почав писати Марині, що одружений, але дружина ненормальна і, що він її кинути не може, так, як він її дуже шкодує.

Незабаром чоловік призначив побачення цій Марині в кафе. Я прийшла спеціально трохи пізніше домовленого часу і побачила, квіти, які, мені чоловік не дарував, пляшку шампанського, він сидів до дверей спиною, тому не міг мене бачити. Я підійшла до нього, сіла і говорю: «Привіт, я Марина».

Чоловік сидів, дивився на мене і змінювався в обличчі, він ставав червоним, потім блідим, а я на нього дивилася і думала, що заради хвилинної інтрижки, він зрадив двох рідних людей.

Я сказала, що у нас незабаром буде малюк, але дитину він не побачить, нехай йде далі по життю, але без мене. Прийшовши додому, я зібрала всі речі чоловіка, і коли він прийшов, то я йому їх віддала і сказала, що відтепер його в моєму житті немає.

Читайте також: Поки чоловіка не було вдома, я вивезла з квартири всі меблі, що купувала, зібрала свої речі і пішла від нього. Максим приходить додому, а вдома тільки його речі, які валяються на підлозі. І тут прилітає свекруха до мене

Зараз у мене є синочок, у мене все добре, гроші які ми збирали, чоловік віддав мені, вони нам з сином стали в нагоді. Зараз я вийшла на роботу і була дуже здивована тим, що колишній чоловік повернувся у нашу фірму і працює у нашому відділі, але ми з ним не спілкуємося, а якщо спілкуємося, то тільки по роботі.

Не зраджуйте своїх коханих, а то розплата не змусить себе чекати, як у випадку з нашими героями.