Коли син привів наречену, вся наша сім’я була проти. Скільки я не ставила умов, скільки не скандалила, син уперся і весілля відбулося. Я відразу сказала, що добром цей шлюб не скінчиться. Так воно і вийшло

Ми – сім’я з вищого світу. Багато хто хотів би з нами поріднитися, але наш син вибрав дівчину з простої сім’ї. Ми з батьком так і не змогли відмовити нашого спадкоємця від цього нерівного шлюбу.

З тих пір минуло вже багато років. Внучці нашій вже 20. Невістка постійно тягає до нас свою бідну рідню, але в цілому вона виявилася гідною і мудрою жінкою. Син, звичайно, поважає свою дружину, але я точно знаю, що він їй зраджує.

Однак, раніше ніяких доказів не було. Але сьогодні внучка отримала відео, де знято, як її батько катається на яхті з невідомою жінкою. Скандал був колосальний. Внучка була приголомшена, я була в шоці, невістка влаштувала сцену зі сльозами. Сім’я на межі розпаду.

Я не люблю свою невістку. Але я не дозволю своєму синові бруднити честь сім’ї. Невістка може подати на розлучення і буде права. Хто від цього виграє? Якась дівка, через яку наше чесне ім’я буде заляпане багнюкою.

Я пішла до сина. Пішла і відкрито йому сказала, щоб він не смів ображати свою дружину. А невістці я, можливо, вперше в житті, поспівчувала і попросила поставитися з розумінням, пробачити чоловіка і не засмучувати внучку. Тому що дівчинка дуже переживає через те, що сталося.

Зрештою син пояснив, що це була дівчина капітана яхти, а злі язики відразу приписали інтрижку господареві. Невістка повірила, чи хоча б зробила вигляд, що повірила. Мир в родині відновлений. Сподіваюся, син більше не буде таким дурнем. І якщо вже буде гуляти, то по-тихому.

Фото ілюстративне з вільних джерел