fbpx

“Коли у мене закінчилися гроші, вона мене покинула”: Ступка-молодший пpигoлoмшив вiдвepтим зізнанням

Відомий актор, онук знаменитого Богдана Ступки, Дмитро поділився сумною історією з особистого життя.

Так, артист розповів про свої тривалі стосунки, які закінчилися крахом через підступність його дівчини, на яку він витратив 65 тисяч доларів. Про це йшла мова в інтерв’ю Дмитра для телеканалу ZIK.

Так, Ступка-молодший повідомив, що його дівчину, з якою він зустрічався протягом чотирьох років до того, як познайомився з нинішньою дружиною Поліною Логуновою, звали Катерина. Вона була дуже вимоглива до молодика і постійно дорікала йому за те, що він заробляє мало грошей.

При цьому артист відзначив, що витратив на кохану всі свої гроші, а саме – близько 65 тисяч доларів.

Читайте також: “Дешева балаканина”: продюсер Лободи жopcтко розкритикувала Тінy Кароль

“Я витратив всі заощадження. Дарував подарунки, ми об’їздили півсвіту: Європу, Азію. Вона постійно мені говорила, що я бідний молодий актор, який не зможе її утримувати. Навіть звучала фраза, що вона не любить мене такою любов’ю, яку відчував до неї я. Вона вичавила з мене всі соки”, – поскаржився Дмитро на екс-кохану.

Також Ступка додав, що батьки цієї дівчини не дуже добре сприймали їх стосунки. В результаті незабаром пара розлучилася.

“Коли у мене закінчилися гроші, Катя перекинулася на іншого чоловіка, багатого австрійця”, – поскаржився артист на колишню.

https://www.youtube.com/watch?v=YWCxkEkEj2c

Джерело.

You cannot copy content of this page