fbpx
Життя

Коли востаннє ви гуляли наодинці із собою, без смартфонів і розмов по телефону? Люди розучилися бути з собою в тишині, зі своїми думками

Ось кілька базових порад як повернути собі СЕБЕ і наповнитись спокоєм і щастям:

10000кроків на день, замість маршрутки оберіть пройтися пішки. В кінці робочого дня така прогулянка піде вам тільки на користь. Вдихайте на повні, видихайте повільно.

Це свого роду медитація на ходу. Ваші легені і мозок подякують вам, бо так ви наповнюєте кожну клітинку киснем, а це прояснює думки, та покращує настрій.

Вчіться переключати думки. Відслідковуйте їх. Якщо ви помітили, що думаєте про негатив відразу уявляйте як ножицями їх відрізаєте.

Перемикайте увагу на звуки. Прислухайтеся, що відбувається навколо.

Може ви почуєте дитячий сміх, шум річки, звук двигуна, як дятел стукає по дереву. Вчіться прислухатися до навколишнього світу.

Запахи. Відчуйте як пахне випічка із сусідньої пекарні. Може повітря вологе після дощу, вдихніть на повні груди, уявіть як воно омиває вас, очищує, і дає силу.

Дотики. Коли ідете, постарайтеся торкатися дерев, листочків, моху. Уявіть, що ці всі речі вітаються з вами. Відчуйте вітер у волоссі. Як він грається із одягом.

Забудьте про злість. Усміхніться вітру. Він з вами бавиться. Побудьте дитиною.

Відчуйте себе у цей момент зсередини. Вам сумно? Може туга обіймає серце? Може вам спокійно і добре.

Хай ця прогулянка стане уроком, який ви засвоїте. Ви є тут і зараз. Ви приймаєте себе таким як є. Ви любите себе, і вдячні собі за все.

Уявіть себе збоку. Як вас запамʼятають перехожі. Яка зараз ваша постава?

Читайте також: Шлях додому

Випряміть спину, витягніть шию. Пишайтеся собою. Хваліть себе. Навіть якщо день видався не з найкращих.

Концентруйтеся на деталях. Фільтруйте думки. Створюйте у голові ту реальність, яку б хотіли проживати, і все у вас вийде.

Автор: Mavka

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page