fbpx

Кoли я зайшла в бyдинок, побaчила цю жінку, якa була одягнена в мій одяг та спaла на моєму лiжку

Мені 30 років є дочка, якій 2 роки, так вийшло, що ми з цивільним чоловіком розійшлися, коли нашій доньці було 3 місяці. Він старший за мене на 15 років.

Зустрічалися ми 4 роки, але ніяк не могли одружитися, все відкладали на пізніше. Я раптово завaгiтніла і повідомила йому про це. Він був радий і ми почали готуватися до сімейного життя. Зробили маленьке весілля. Реєстрації не було, але він обіцяв, що пізніше обов’язково зробимо реєстрацію.

Йшов час, живіт почав рости, і він почав змінюватися. Він ставав дратівливим від того, що він багато почав витрачатися на продукти, на комуналку і т.д. Почав мене обзивати “старородящою”, товстою. Я його завжди зустрічала після роботи з накритим столом і смачною вечерею, і вранці його проводжала на роботу, хоча була втомленою.

Зробила перестановку в будинку, але йому це не сподобалося, він кричав на мене, вирішила в його одязі навести порядок, прибрала старі речі, через це я теж отримала. Щоб я не робила, йому стало все не подобатися. Він завжди був злий. Я хотіла весь час з ним поговорити, чому він змінився, чому йому не подобається те, що я роблю. Сам влаштовував скандал, потім йшов до друзів з ночівлею. Я думала, може йому не звично, що з ним живе ще одна людина, тому що він довгий час жив один, але потім все з’ясувалося.

Читайте також: «Дякую батькам за те, що покuнули»: Ще в дитинстві двоюрідна сестра назвала Аллу бaйcтpючкoю. Виявляється, у селі всі все знали

Дуже чекала народження дитини і сподівалася, що ми станемо справжньою сім’єю. Після пoлoгів відновлювалася дуже довго. Ми його стали ще більше дратувати. Він міг піти на 2 доби через те, що дитина не дає спати йому. Я ображалася, коли він так говорив, я плакала і теж зрuвалася на нього, що це теж його дитина. Відносини погіршилися, він почав приходити додому напідпuтку, кажучи, що втомився, плач дитини дратує його. Настала весна, і ми сильно посварилися з ним, він нас вuгнав, я взяла  тримісячну дитину і поїхала додому до батьків. Я вирішила не дзвонити йому, нехай побуде один.

Пройшов місяць він не подзвонив жодного разу. Я почала дзвонити йому сама. По голосу відчувалося, що йому добре.

Весь цей час ми намагалися помиритися, але завжди знову починалися сварки. Говорив, що він втомлюється, що він хворіє. Минуло 2 роки, як я живу у батьків і чекаю, що він одумається і поверне нас. У вересні цього року зустрічаю сусідку, і вона каже, що твій одружився. Виявляється, з ним живе жінка з двома дітьми. Я поїхала до нього, взявши донечку, зробила вигляд, що не знаю, що сталося. Коли я зайшла в будинок, побачила дітей, побачила цю жінку, яка була одягнена в мій одяг, і навіть мої тапочки одягла на себе. Спала на моєму ліжку. Цей гарнітур я купувала сама. Не можу відійти від усього цього. Так погано мені, ніяк не можу заспокоїтися.

Автор: Гуля

Джерело.

You cannot copy content of this page