Коли я згадую, що попереду будь-яке свято, мене починає нудити. Я не хочу їх. Тому що тепер є Кирило і це просто нестерпно

Колись давно мені подобалися свята. Я чекала їх з передчуттям, уявляючи в деталях зустрічі з друзями, що буде на столі, як будемо розважатися, про що розмовляти і як сміятися. По тілу бігли мурашки щастя. Тепер це все в минулому.

Коли я згадую, що попереду будь-яке свято, мене починає нудити. Я не хочу їх. Тому що тепер є Кирило. Він висмоктує всю радість з будь-якого свята.

Мій останній День народження. Я ридаю у ванній. Він з ранку почав качати права і сваритися зі мною. Він хотів, щоб ми обов’язково йшли гуляти. Я хотіла спокійно побути вдома. Про запрошення гостей не могло бути й мови. Грошей не було майже зовсім, власне тому мені і не хотілося тупо тягатися по вулиці. Я ненавиділа цей день, ненавиділа його, а всі мені дзвонили і щось говорили веселими голосами в телефоні. У цій трубці вирувало життя, якого у мене не було.

Останнє 8-е березня. Вранці ми ходили у справах Кирила. Коли вони закінчилися, я видихнула: зараз в магазин і швидше додому, накривати стіл. Коли їхали додому, Кирило почав кричати на мене в таксі, що заганяю його в рамки своїми застіллями. Що він хоче взагалі все по-іншому. Що сидіти вдома за столом, пити шампанське і витріщатися в телевізор можуть тільки дурники. І я така ж, раз таким уявляю собі це свято. Сам запросити мене куди-небудь він, по-перше, не здогадався, по-друге, не має матеріальної можливості.

Мій передостанній День народження. Кирило посварився зі мною з самого ранку, так як мені дуже хотілося зустрітися з друзями. А він бути зі мною в такі моменти не може, так як йому нестерпно перебувати в будь-якій компанії, крім компанії своїх двох братів. Через це він збирався піти на день з дому, що його дуже дратувало. Він чіплявся за все, я, ображена, що він так поводиться в мій день, не хотіла мовчати.

У сказі він розбив кілька тарілок і залишив цей безлад на кухні. Пішов з дому, грюкнувши дверима. У мене не було дечого з продуктів, довелося йти все докуповувати самій і тягнути теж самій.

Новий Рік років зо три тому. Прямо 31 грудня Кирило раптом вирішив, що у нього немає пристойного костюма, в якому можна було б зустріти свято. Половину дорогоцінного дня, коли час вже все варити/різати/запікати, ми витратили на прогулянки по магазинах. Йому нічого не подобалося, і ми поїхали додому з порожніми руками.

Кирило був злий і без кінця зривався на мені. Я виявилася винна і в тому, що ми нічого не купили, і в тому, що не відмовила його їхати, і в тому, що не зрозуміла, що за костюмом треба було їхати за кілька днів. Новорічний настрій було безнадійно зіпсовано.

Це тільки те, що згадалося відразу. Було багато й інших гірких моментів. Більше не люблю свята …

Фото ілюстративне з вільних джерел