fbpx
Життя

Колись моєму чоловікові наворожили, що в 50 років він зустрінеться з головною жінкою своєї долі. Минули роки… І те пророцтво збулося. Хоча сам чоловік про нього і думати забув. Він працював, старався, забезпечував родину, заробляв гроші, був міцною опорою і тут

З дружиною він добре жив, але мало спілкувався. Все роботою був зайнятий. Потім трапився інcyльт. Добре, що невеликий. Чоловік займався здоров’ям, лікувався. За порадою лікаря став відвідувати спортивний зал.

Одного разу зупився перед дзеркалом у роздягалці і побачив у відображенні сивого змученого життям чоловіка… Куди зник той смаглявий чорнявий красень? Джерело

Почалася жaхлива дeпресія. Життя майже минуло, а він і не помітив. Дружина приємна жінка. Але спільних інтересів немає… Діти виросли, живуть окремо. Фірма працює, що планувалося, того досягнули.

Але ось він згадав воpожіння… Йому 50 років. Яка до бiса головна жінка його долі?! Нікого він більше не покохає, серце не готове до подібних романтичних гойдалок. Серце втомилося, його треба лікувати, а не кохати ним.

Воpожіння збулося… У сина з невісткою народилася дівчинка. Блакитноока красуня…Маленька така, крихітна, з малесенькими пальчиками. І цими пальчиками головна жінка долі вхопила дідуся за великий палець міцно і тримає. Зазирає прямо в очі і посміхається.

Читайте також: На Закарпатті гуляли бідненьке весілля, а після танцю молодих наречена зникла. Не знайшли Гафійку і наступного дня. І наступного тижня. І навіть через кілька років

Депpесії і сліду не стало. Чоловік відчув приплив сил та енергії. В нього з’явилася головна жінка долі, він це відчув. І він почав Жити. Настала друга весна. Сенс життя з’явився. Тепер є заради кого дихати, працювати і стратися. Є ким милуватися і є кого тримати за тендітні пальчики.

Сенс життя знайти легко… Коли є заради чогось або заради когось жити. Коли є любов до чогось або до когось, сильна любов, справжня. Коли є головне в житті: головна людина або головне діло, заради них і живеш. І душа відновлюється, повертаються сили. Головні люди тримають нас на Землі. Байдуже, що пальчики розміром з намистинку.

You cannot copy content of this page