fbpx

Комаров помстився Шоптенко у фіналі “Танців” (відео)

Дмитро Комаров, учасник нового сезону шоу “Танців із зірками”, підсумки якого викликали обурення мережі, розповів шанувальникам про інцидент, який стався за лаштунками проекту буквально за дві хвилини до виходу Ахтема Сеітаблаєва і Олени Шоптенко на паркет.

На особистій сторінці в Instagram Комаров зізнався, що пролив на сукню Шоптенко келих червоного шампанського. Проте команда проекту знайшла креативний вихід із ситуації, що склалася.

“Бачили сукню Олени Шоптенко, коли вони з Ахтемом танцювали шикарний фінальний танець хайтарма? За 2 хвилини до виходу Олени я випадково зачепив келих червоного спонсорського шампанського на столі в редрумі. І облив сукню”, – написав Комаров.

За словами ведучого, в той момент йому хотілося зробити харакірі.

Читайте також: “Я не кpисa і не сyкa”: Українська співачка нагадала Могилевській про зв’язок із Януковичем (фото, відео)

“Висушити і відіпрати було вже неможливо. До виходу хвилина. У підсумку вирішили терміново стилізувати низ сукні плямами. Нібито так задумано”, – розповів ведучий.

У свою чергу, Олена Шоптенко на закулісному відео жартома припустила, що таким чином Комаров їй “мстить за зламану шию” у їхньому спільному танцю у шостому випуску.

Танцівниця дійсно виступала в мокрій сукні, однак, судячи з усього, про курйоз до публікації поста Комаровим і правда ніхто не підозрював.

Видели платье Алены Шоптенко @alena_shoptenko , когда они с Ахтемом танцевали шикарный финальный танец хайтарма? За 2 минуты до выхода Алены я случайно зацепил бокал красного спонсорского шампанского на столе в рэдруме. И оболил платье. Честно, хотелось сделать харакири)) Высушить и отстирать было уже невозможно. До выхода минута. В итоге решили срочно стилизовать низ платья пятнами. Якобы так задумано. Я страшно переживал. Но выглялело отлично. Решили, что разбитый бокал – на счастье. Итог: три десятки от судей. Вот, что осталось за кадром #танціззірками

Публикация от Дмитрий Комаров (@komarovmir)


https://www.youtube.com/watch?time_continue=230&v=SWnMIgWu_k8

You cannot copy content of this page