fbpx

Коридор затемнень у листопаді-грудні: що потрібно зробити в цей час, щоб змінити життя на краще

19 листопада розпочинається останній коридор затемнень 2021 року.

Коридори затемнень – це дуже важливі часові відрізки. Вони утворюються між місячним і сонячним затемненнями, що йдуть один за одним. Їхній астрологічний зміст досить простий. У цей час можуть відбуватися дуже важливі глобальні зміни у світі, країні. В основному вони несприятливі, але в такі періоди змінити реальність і долю можна і на краще, причому це можуть зробити не тільки цілі держави, а й кожна людина окремо.

Час дії коридору затемнень

Почнеться він із часткового затемнення Місяця 19 листопада, а завершиться 4 грудня – у день повного сонячного затемнення у Стрільці. Виходить, що на зміну життя на краще у нас буде 2 тижні — рівно половина місячного місяця. Це буде останній коридор затемнень цього року. Наступний розпочнеться лише навесні 2022 року.

Що потрібно зробити, щоб змінити життя

Змініть своє ставлення до світу. Це просто необхідно для того, щоб ваше життя змінилося. У періоди коридорів затемнень на перше місце виходять наші емоції та почуття. Це означає, що треба почати вірити у краще та відпускати образи. Не варто переживати за дрібницями. Всі погані емоції та думки втілюватимуться в реальність швидше, ніж ваша впевненість у собі.

Почніть діяти. Коридор затемнень – це час, коли нічого не відбувається випадково. Місяць і Сонце дають силу і удачу тільки тим, хто цього заслуговує. Намагайтеся не чекати біля моря погоди, а працювати в поті чола, працювати день за днем. Вкладена в роботу, стосунки та справи енергія принесе плоди — комусь одразу, а комусь трохи згодом.

Не покладайтеся лише на інтуїцію. Шосте чуття не атрофується повністю, та його сила помітно спаде. Це означає, що потрібно покладатися більше на логіку, особистий життєвий досвід. Корисними можуть виявитися поради оточуючих людей, але з ними варто бути обережнішими.

Здійснюйте добрі вчинки. Коридор затемнень вимагає від нас правильних дій щодо оточуючих. Якщо думати тільки про себе, то поведінка людей теж буде егоїстичною. Місяць і Сонце віддзеркалюватимуть ваші вчинки. Роблячи щось справді гарне, ви зможете отримати вдвічі більше добра назад.

Позбавтеся всього старого. Насамперед від речей, які захаращують простір. Багато астрологів переконані в тому, що якщо в коридор затемнень не очистити будинок від мотлоху, то в майбутньому не вдасться придбати щось нове. Те саме стосується і стосунків. Якщо не перестати спілкуватися з неприємними людьми, їх вплив на вас може суттєво посилитись у найближчі кілька місяців.

You cannot copy content of this page