«Котенятко, я дуже скучила, ти приїдеш сьогодні до мене?». Повідомлення було від контакту «Гліб Іванович». Іра вирішила набрати цей номер з телефону чоловіка, у відповіді «Алло, дорогий …» вона почула дуже знайомий голос, повісивши трубку, вона відкрила номер контакту і це виявилася Світлана, подруга Ірини і хрещена їхньої дитини

Іра працювала держслужбовцем, їй було 42 роки. На свій вік вона не виглядала, сторонні сприймали її мінімум на 10 років молодшою. Ірі подобалася її робота і її тихе сімейне життя. У неї росла чудова Маришка, якій було 11 років. Чоловік працював у прокуратурі.

Збираючись вже йти додому з роботи, Ірина зайшла в продуктовий, який знаходився поруч з фірмою, куди вона прийшла на ревізійну перевірку. Робочий день закінчився добре, всі заплановані справи були успішно зроблено. Уже біля каси вона побачила свого чоловіка, який вже розплачувався біля іншої каси. У кошику у Ігоря було шампанське, ананас і дорога коробка цукерок.

Іра подумала, що ніби ніяких приводів для урочистих подій не намічалося. Може його підвищили по службі? Був перший порив набрати його номер, і повідомити, що вона зараз разом з ним в одному місці. «Привіт, коханий, а ти зараз де?», Поставивши кілька смайликів через ВотсАпп, написала чоловікові Іра.

«Я зайнятий, зараз на роботі, боюся, що прийду дуже пізно» – отримала відповідь протягом хвилини Іра. Раніше у неї не було ні найменшого приводу думати про зради чоловіка. Зібравши всю волю в кулак вона вирішила не робити поспішних висновків і дочекатися вечора. Чоловік подзвонив тільки вранці, о 6.30, вибачився і повідомив, що роботи було дуже багато і він переночував у себе в кабінеті на дивані, спав буквально кілька годин.

Про те, що він заїде в обід прийняти душ і переодягнутися і натяку не було. Знаючи, як трепетно ​​ставиться до свого зовнішнього вигляду, Іра зрозуміла, що справи кепські. Чоловіка вона дуже любила. Втрачати його і ділити з коханкою – це був не її варіант.

Іра почала прокручувати в голові і зрозуміла, що вона втратила той колишньої шик, який любив у ній чоловік, стала мало фарбуватися, давно не робила манікюр і педикюр. Потрібно було терміново щось робити щоб повернути чоловіка в сім’ю, вона не бажала знати до кого ходить Ігор, вона зрозуміла причини, які також і виходили від неї.

Через кілька днів, ввечері о 19.00 Іра пише повідомлення чоловікові, що сьогодні затримується, о 22.00 від неї надходить наступне повідомлення: «Дорогий, сильно затримуюся. Багато роботи. Переночую у колеги, яка живе поруч з офісом».

Прийшовши на наступний день додому в звичайний для Іри час чоловік був уже вдома, хоча, як правило, він приходив щодня ближче до 21.00. Повідомивши, що він здивований тому, що Іра перейшла на такий незвичайний для неї ритм роботи, він почав, вперше за останніх кілька років дивитися на Іру вивчаюче, ніби він не знайомий з нею і нахабно розглядав її з ніг до голови. Іра це помітила.

Ніч минула також чарівно, чого у них з чоловіком вже давненько не було. Вранці, коли чоловік ще спав, Іра пішла готувати сніданок і приймати душ, в передпокої брязнуло повідомлення з мобільника чоловіка. Іра вирішила прочитати його, хоча раніше ніколи не дозволяла собі цього, адже їхня родина, як вона сама вважала, будувалася виключно на взаємній довірі.

«Котенятко, я дуже скучила, ти приїдеш сьогодні до мене?». Повідомлення було від контакту «Гліб Іванович». Так, все погано. В голові прокрутилося їх з Ігорем спільне життя, все хороше, що у них було. Іра вирішила набрати цей номер з телефону чоловіка, в звичайній відповіді «Алло, дорогий …» вона почула дуже знайомий голос, повісивши трубку, вона відкрила номер контакту і це виявилася Світлана, подруга Ірини і хрещена їхньої дитини. Іра прийшла в ступор.

На наступний день вона зателефонувала Світлані і запропонувала зустрітися.

– Я здивована, як ти прекрасно виглядаєш. Таке відчуття, що твій чоловік олігарх і ти купаєшся в розкоші, – повідомила Свєтка, як тільки побачила Іру.

-Так і є. Це опис мого колишнього чоловіка. Я ось хотіла з тобою порадитися. Не хотіла раніше говорити, але справа набула серйозний оборот. Я закохалася, ми з ним зустрічаємося вже більше 5-ти місяців. Це мій начальник, так він багатий, але я дійсно його люблю. З ним мені приголомшливо просто. А у Ігоря проблеми в цьому плані, він довго лікується, але здоров’я у нього дає збої по цій частині. До того ж мені по секрету дружина його начальника повідомила, що у них передбачається скорочення і зміна структури. Ігоря повинні перевести з Києва до Житомира. І, як ти сама розумієш, з Києва до Житомира вже точно ніхто не їде.

На обличчі Світлани з’явилася смуток, заздрість, розчарування, – цих почуттів вона не могла вже приховати.

– Так, Ір, заздрю ​​тобі. Не знала, що твій уже зовсім не перспективний, тримається він молодцем. Ти знаєш, що я теж не проти зустріти такого чоловіка. Як я зрозуміла у тебе вже інше оточення. Не забудь про мене, будь ласка, при нагоді познайом мене з його друзями, дуже прошу.

– Світлано, я постараюся. Тільки давай домовимося, моєму чоловікові ні слова.

Через тиждень після зустрічі з Свєткою, чоловіка Іри немов підмінили. Приходити став вчасно з роботи, було таке відчуття, що він чимось наляканий, намагався приділяти Ірі і дочки більше уваги, що йому не було властиво останні 2 роки. Світлана несподівано зникла з міста на тривалий час, вона працювала викладачем англійської мови у вузі і від роботи поїхала на стажування за кордон на кілька місяців.

На подив для себе Іра зрозуміла, що Ігор більше її не цікавить ні як чоловік, ні як друг і людина, з яким їй варто далі крокувати по життю. Через деякий час її перевели в іншу філію. Співробітники всі були нові і сама нова обстановка стимулювала до кардинальних змін. З Ігорем вони розлучилися. Іра вирішила все почати з нуля і будувати життя по-новому. Хто знає, як у неї це вийде. Відомо одне – вона пішла на великі зміни, і ці зміни повинні позитивно позначитися на її майбутньому.