fbpx

Краща дружина за знаком Зодіаку

Яка жінка буде найвірнішим другом в багатстві і бідності, у хворобі й здоров’ї, а з якою краще не зв’язуватися в принципі – розповість наш Гороскоп найкращих дружинжен. Кращі дружини за знаком Зодіаку – Все співпало!

Овен
Овен – дружина-суперниця. Баришня-Овен – сильна жінка, і всякі слабаки в чоловіків їй не потрібні, зрозуміло. Їй потрібен сильний чоловік, стійкий боєць, здатний витримати щоденний міні-апокаліпсис: темперамент панянки-Овна – розвага не для всіх, прямо скажемо.

Тому, коли Овен знаходить чоловіка, здатного це витримати, вона негайно стає лапочкой і виходить за нього заміж. А потім починається найцікавіше: боротьба була рівна, боролися два Овна. Ніхто ніколи не переможе, тому що і Овен, і її чоловік будуть прокачувати силу нескінченно і до срібного весілля, мабуть, отримають медальки з написом: «Сила. Рівень: бог». Але не заспокояться, зрозуміло.

Телець
Телець – дружина-мотиватор. Мотиватор вісімдесятого левела. Панянки-Тельці зазвичай виходять заміж за симпатичних раздолбаїв, тому що раздолбаїев дуже приємно любити: з ними завжди весело. Але любов любов’ю, а їсти хочеться завжди. А панночці-Тельцю хочеться не тільки їсти, але ще і платьюшко. І будиночок. І машинку. І щоб всі їй заздрили.

Тому раздолбай, який потрапить до рук Тельця, дуже швидко знайомиться з широким асортиментом її мотивуючих технік: вона віртуозно пиляє. Вона геніально маніпулює. Вона майстерно шантажує. І так, голки під нігті запихати вона теж уміє. Ну, зате раздолбай незабаром стане багатим і успішним. Якщо виживе.

Близнюки
Близнюки – дружина-дзеркало. Майже містична сутність, таємнича і небезпечна. Є жінки, поруч з якими чоловік бачить себе чудовим героєм, є жінки, поруч з якими чоловік відчуває себе невдахою, а є панянки-близнюки. Вони знають, хто він такий насправді. Прикидатися марно: Близнюки дивляться в саму суть, годують з рук чужих внутрішніх чудовиськ і чешуть їх за вушком.

Саме тому панянки-близнюки – найщасливіші дружини: знати про себе все найпотаємніше готові тільки дуже, дуже хороші чоловіки. Святі люди, по суті. Так, точно святі: якось же вони терплять внутрішніх чудовиськ Близнюків, ім’я яким – легіон.

Рак
Рак – ідеальна дружина. Панночку-Рака не так-то просто вмовити на заміжжя, але, якщо вже вдалося, вона проявить себе у всій красі: вона розумниця, красуня, господиня. Ідеально веде будинок, безперечно вирощує діточок, дружить з родичами чоловіка. Завжди підтримає коханого, завжди йому допоможе. Бо сім’я – це головне. Головне, вона сказала! А хто буде манкірувати своїми сімейними обов’язками, того вона візьме сталевою хваткою за деяке місце. І покаже Паршиівцю, де раки зимують!

Лев
Левиця – дружина-королева. Заміж Левиці виходять тільки за тих, хто в змозі забезпечити їм царство відразу, негайно. Ну і потім все життя завойовувати на славу своєї королеви нові землі і множити армію вірних васалів. Саме тому жити з Левицею, в принципі, дуже зручно: чоловік з завойовницькими амбіціями – це сильний чоловік, а Левиця не терпить поруч із собою ніяких конкурентів.

Тому кожен повинен займатися своєю справою: Левиця – блищати, чоловік Левиці – забезпечувати їй все, що для цього необхідно. Зустрічатися можна на урочистих прийомах раз в тиждень, так.

Діва
Діва – розумна дружина. Дуже розумна. Страшенно розумна! Вона все розуміє, їй ніколи і нічого не потрібно пояснювати. З нею можна поговорити про все. Вона завжди підтримає, завжди дасть мудру пораду. Вона і кохана, і кращий друг, тому у чоловіків Діви зазвичай не буває друзів. І їм, бідолахам, нікому навіть поплакатися, коли на Діву нападає дурь.

Адже коли на Діву нападає дурь, вона використовує своє гігантське уміще, щоб якомога витонченіше повиковирюівать чоловікові його ніжні, м’які мізки. Але потім вона вибачиться, звичайно, і визнає, що була неправа. Як будь-яка розумна жінка.

Терези
Терези – дружина-котик. Мила, чарівна, безпосередня, але абсолютно марна в побуті істота. З іншого боку – що за будинок без котика? Порожній, холодний будинок, нехороша квартира. І, до речі, котики не такі прості, як вам здається: якщо панночку-Терези не пестити, не плекати, не носити на ручках і не дозволяти їй займати всю ліжко – вона образиться і піде без шапки в ніч холодну. І марно питати її, що не так, тому що: «Ой, все!»

Скорпіон
Скорпіон – дружина-відьма. Справжня відьма, без жартів. Причарує будь-якого, а потім начаклує йому славу, успіх і багатство. Чоловікові панянки-Скорпіона всі заздрять: вона неймовірна красуня, вона приголомшлива, вона розумна, вона – втілення ідеальної жінки. А чоловік Скорпіона – втілення ідеального чоловіка: він розумний і харизматичний, і взагалі неймовірно крутий. Ну тому, що діватися йому, по суті, нікуди: «домінуючим і принижуй!» – ось життєве кредо панянки-Скорпіона, а хто не вижив – той не джигіт. Се ля ві.

Стрілець
Стрілець – бойова подруга: з нею можна в вогонь, в воду і в розвідку. За спиною чоловіка ховається тільки тому, що звідти зручніше подавати йому патрони. Так, важливо розуміти, що чоловікові Стрільця дійсно завжди потрібні патрони. По-перше, йому потрібно відстрілювати конкурентів, яких абсолютно не турбує той факт, що панночка-Стрілець як би одружена.

А по-друге, треба ж якось рятуватися під час сімейних сварок. Хоча – будемо чесними – відстрілюватися від розгніваної панянки-Стрільця марно. Не факт навіть, що допоможе розривна граната. От хіба що жалібний крик «Я в усьому винен, а ти права, права, дорога!».

Козеріг
Козеріг – принципова дружина. У панянки-Козерога є чітке уявлення про те, яким повинен бути шлюб, і вона ні на крок від нього не відступить. Тому Козероги ніколи не виходять заміж за кого попало з якоїсь там дурної любові, про, немає. Панянки-Козероги прекрасно знають, що шлюб буде щасливим тільки в тому випадку, якщо подружжя виліплені з одного тіста.

Проблема в тому, що сама-то Козеріг зовсім не з тіста, а, скоріше, з твердих порід дерева. І свого Буратіно, будьте впевнені, вона допрацює до ідеалу – нехай навіть і сокирою. Правда, в процесі тріски летітимуть і збивати з ніг випадкових свідків, але потім в родині Козерога запанує мир і злагода на віки вічні. Амінь.

Водолій
Водолій – дружина Шредінгера. Начебто вона є, але в той же час її як би і ні. В тому сенсі, що в холодильнику панянки-Водолія щодня здійснюють суїцид гризуни, з каструлі, забутої на плиті, чоловікові Водолія імпозантно підморгують макарони, а кіт не завжди може залізти в свій горщик без альпіністського спорядження.

А все тому, що Водолій вважає: життя занадто коротке, щоб витрачати її на низинний побут. Сімейне життя – це радість, сміх і веселощі! Так що чоловікові з дружиною-Водолієм ніколи не нудно. Чесно сказати, він, бідолаха, ледь встигає в себе прийти між двома сеансами нестримних веселощів.

Риби
Риби – дружина-актриса. Чоловік ніколи не знає, про що вона думає насправді, і, природно, поняття не має, чим вона весь день займалася. А ось йому самому завжди є чим зайнятися: по-перше, він все життя намагається розгадати, що ж таке насправді його мила. А по-друге, він повинен працювати кам’яною стіною, добувачем, господарем, коханцем і цікавим співрозмовником.

Тому що, якщо Рибку не спроможний, не захищати, не догоджати, не розважати і не кидати до її ніг дари – вона вільнет хвостом і давай до побачення. Ви запитаєте, що робить в шлюбі сама Риба? О, найскладніше. Вона Прикрашає Собою Буття. Не покладаючи рук буквально.

You cannot copy content of this page