fbpx

Краща за наречену: Колишня дружина Потапа пpигoлoмшила шикарним образом на весіллі (фото)

Вчора український шоу-бізнес святкував весілля року – одруження Потапа і Насті Каменських. Чимало зірок було запрошено на вечірку, куди потрапила також колишня дружина і колега Олексія Потапенка – Ірина Горова.

Вчора вранці, 23 травня, продюсер і репер Потап офіційно підтвердив чутки, які по-особливому активно підривали мережу кілька останніх місяців, – вони з Настею Каменських одружуються. Святкування пройшло у ресторані за Києвом, а на вечірці було чимало зіркових гостей. До списку запрошених потрапила також колишня дружина і партнерка Потапа Ірина Горова. Джерело

Вона неодноразово розповідала в інтерв’ю, що після розлучення вони змогли залишитися друзями і досі є близькими людьми один для одного. Продюсерка працює у їхній з Потапом компанії Mozgi Entertainment і вони разом ведуть кілька проектів, тому бізнесвумен не могла пропустити свято свого колеги по роботі.

Читайте також: У Насті тремтів голос, а Потап ледь не плакав. У мережі показали відео з весілля зірок

Ірина Горова публікувала чимало stories з нареченими на своїй сторінці в Instagram. Варто відзначити, що на святкуванні вона з’явилася не сама, а зі своїм новим бойфрендом Євгенієм Артюховим. Вона поділилася коротким відео, на якому вони цілуються на фоні весільної атрибутики.

Позначки:
facebook