fbpx

Кращими дружинами стають дівчата, які заміж не хочуть

Помітила цікаву закономірність – найкраще в шлюбі живуть пари, які про одруження не дуже-то і замислювалися. Зустрілися, закохалися, і понеслася. Автори ж численних посібників “чому не можна одружуватися з розлученою з причепом”, “як відрізнити пoвiю від порядної” якраз першими ж і розлучаються, іноді не по одному разу. І всі їх розумні вислови не особливо співвідносяться з їх убогим особистим життям.

З чим це пов’язано? Я бачу три основні причини.

– Людина, яка поставила собі за мету життя “вийти заміж” або “знайти хорошу дружину” напевно дуже прискіплива. Вона уже багато разів обпалювалась – інакше одруження відбулося б само по собі, природним шляхом, без жодних безглуздих пoтyг. Він пропускає потенційного кандидата через мільйон ним же вигаданих фільтрів – від віку до ваги і знака зодіаку.

Так, так, не дивуйтеся, я сама читала статтю людини, яка на повному серйозі переконувала чоловіків не мати стосунків з Козерогами. До речі, в статті був і ще один пункт, який відрізняє негідних жінок. Це, як ви вже здогадалися, був пункт “вірити в гороскопи”.

Друга причина – для таких людей шлюб, швидше за все, є джерелом задоволення їх життєвих амбіцій. Дружина, багато років мріяла про шлюб, швидше за все вже в подробицях уявила собі все сімейне життя – від кількості дітей і посмішки чоловіка до кольору штор. Уявіть собі, що буде, якщо щось з цього списку піде не так? Дружина так багато вклала в цей шлюб емоцій, сил і мрій, так довго до нього йшла, що не викинута вчасно ялинка буде здаватися їй крахом надій. Так вона просто запиляє чоловіка на cмepть, якщо він не встигне втекти!

Не краще справа йде і з чоловіками, які довгий час виношують ідею шлюбу. Вони вже в подробицях уявили покірну дружину в мереживному фартусі, яка підносить їм ранкову каву. Але раптом у дружини були інші плани?

Третя причина випливає з другої – неспроста людина вибрала місцем докладання свого марнославства і особистих амбіцій саме шлюб. Це спроба перекласти відповідальність за свої успіхи на іншу людину. Така жінка, замість того, щоб шукати справу собі до душі, буде вимагати від чоловіка заробляти більше. А чоловік, замість того, щоб взяти своє життя в свої руки, буде тільки стежити за дружиною, і намагатися знайти причини своїх бід в довжині її спідниці або манері мити тарілки.

Шлюб сам по собі не приносить ні відчутного прибутку, ні якихось життєвих супер-бонусів. Це лише спосіб організувати своє життя, не більше. Людина, яка ставиться до шлюбу аж надто серйозно, бажаючи отримувати від нього дивіденди, швидше за все приречена на провал.

Читайте також: Що ніколи не можна говорити чоловікові: 5 ситуацій, коли краще промовчати

Тому я б остерігалася людей, які надто вже активно шукають “наречену” або “чоловіка і батька своїм дітям”. Шлюб – це скоріше побічний ефект наздогнавшої людей закоханості, а не результат ретельного відбору, відсіву та планування.

Коротше, гарна дружина спочатку заміж не хоче. Але якщо закохається, то з радістю піде. Чоловіків це теж стосується.

Автор – Марсело Морено

You cannot copy content of this page