Красунечка: Ахтем Сейтаблаєв показав свою донечку (фото)

Ахтем Сейтаблаєв не часто тішить шанувальників спільними фото з дітьми. Вперше спільне фото  побачила тільки в жовтні цього року. Троє його дітей разом з мамою залишилися жити в окупованому Криму і лише іноді приїжджають відвідати батька в Київ.

На цей раз до зоряного татa приїхала молодша дочка Софія. Ахтем передбачає, що малятко піде по стопах батьків і пов’яже своє життя з творчістю, адже мама Софії теж займається телебаченням і кіно, а дідусь – режисер. Пише “Твой Малиш”

Шанувальники кримськотатарського актора і режисера не упустили шансу привітати улюбленого артиста особисто. Вони не скупилися на привітання і побажання:

Бажаю Вам щастя і міцного – міцного здоров’я в Новому році, терпіння, натхнення, творчих успіхів і щоб дітки Вас радували! Ви – прекрасна людина, талановитий актор і режисер, нехай у Вас все складається так, як Ви цього хочете, і нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії!!! Дякую Вам за Ваші фільми, танці, ролі, постановки і просто за те, що Ви є !!

Читайте також:“Осoбливий день”: Жанна Бадоєва зізналась чоловіку у коханні (фото)

Ахтем, натхнення вам у Наступному Році !!! Дякую вам, що ви у нас є !!! Ви – наша національна гордість!

Здоров’я щастя Успіхів, радості, миру на Нашій землі, хай збувються Ваші задуми. З НОВИМ РОКОМ !!!!

І, звичайно, більшість зійшлися на думці, що молодша дочка – копія тата! А, значить, буде щаслива в своєму житті, саме так говорить повір’я як в українців, так і у кримських татар.

З наступаючим Новим Роком всіх!!

Допис, поширений Axtem Seitablaiev (@seitablaiev)