“Кравець та Нікітюк “закуповуються” в одному магазині на Шулявці!”: Зірки прийшли на шоу в однакових сукнях

Вже зовсім скоро ми побачимо двох зірок у шоу “Хто зверху?”, але днями виявилося, що на екрани міг потрапити не лише кумедний момент зі зйомок, але й справжній модний казус: Леся Нікітюк, капітан жіночої команди, та її учасниця Олена Кравець обрали для ефіру однакові сукні!

“Ми знімали вже восьму за рахунком програму.Я при повному параді, в шикарній сукні, готуюся вийти до людей вітатися, цілуватися. І тут перед самим виходом до мене підбігає стиліст і каже: “Йдемо швидко в гримерку! Терміново перевдягаємося. Кравець в такому ж вбранні, як і ти!”, – сміється Нікітюк.

Читайте також: Надія Мейхер стала 55-річною жінкою у невдалих одяганках (фото)

“У мене плаття червоне, а у Олени – зелене, – розповідає Леся. – І Притула, уявляєте, в такому ж, тільки жовтому. Жартую. Притула – в такому ж, тільки синьому. Такий ось вийшов форс-мажор. Я переодяглася. і потім ми з Оленою приколювалися, що було б круто вийти на майданчик в однакових сукнях. Щоб всі глядачі шоу знали: Олена Кравець та Леся Нікітюк “закуповуються” в одному магазині на Шулявці!”

На усунення форс-мажору пішло буквально кілька хвилин. У стилістів проекту завжди є запасні наряди для капітанів команд. Так що в підсумку Леся блищала на знімальному майданчику в сукні з корсетом.

Самих зірок і їх наряди вже зовсім скоро можна буде побачити на екранах свої телевізорів у новому випуску шоу.

Джерело.