Кругла чи квадратна? Нова головоломка з чашкою заплутала світ (відео)

Людям в Інтернеті важко з першої спроби відповісти на простеньке запитання: ця кружка має квадратну форму або все ж круглу?

Для більшості з нас важливіше не кружка, а її вміст, хоча – це важливо, особливо перед наповненням та спустошенням. І тому людям в Інтернеті важко з першої спроби відповісти на простеньке запитання: ця кружка має квадратну форму або все ж круглу? А ви що скажете?

Автор і виконавець ідеї – фахівець з головоломкам Тоні Фішер. Але він чесно визнає, що математичну модель розрахував Кокичи Сигайхара. Просто у вигляді абстрактних ліній це чудо-юдо виглядає не дуже вражаюче, а ось будучи втілене у вигляді золотистої тривимірної форми, вражає уяву. Ви тільки подивіться, якщо зрозумієте, з якого боку дивитися!

Читайте також: Виберіть корону і дізнайтесь таємницю свого майбуинього

Дзеркало використовується не випадково, щоб ви бачили правильне відображення тих геометричних тонкощів, на яких і побудована ілюзія. Те ж саме з молоком – додав Фішер його, щоб не виникло підозр у маніпуляції з ракурсами камер, ви бачите, як рідина поширюється по кружці і як приймає її форму. А тепер питання: квадратна чи кругла?