Куди втікає ВАШ час? Дуже повчальна Притча

Дуже повчальна Притча про те, як навчитися керувати своїм часом, ставити цілі, планувати справи, життя так, щоб його на все вистачало!За матеріалами:Клубер

Жив – був маленький Хлопчик. Він бігав, стрибав і радів життю. І завжди ходив поруч із ним і радів його Час. Був він великим, товстим, рум’яним – багато його було, одним словом. Вистачало часу на все і завжди: і в футбол з хлопцями зіграти, і телевізор подивитися. І не було у Хлопчика проблем з Часом, а у Часу – з Хлопчиком.

Коли Хлопчик підріс, у нього з’явилися товариші і колеги, з’явилися так звані “дорослі справи”. Будь-яка справа вимагала завжди часу. Хлопчик відpiзав від часу потрохи: то машину полагодити, то з дівчиною погуляти. А Час йде за Хлопчиком тай посміхається – є ще Час!

Друзі, знайомі, колеги приходили до Хлопчика зі своїми проблемами і турботами. І кожна їхня справа вимагала його Часу. Не завжди хотілося Хлопчику витрачати свій Час, але йому допомагали інші, сторонні люди.

Читайте також:Що потрібно обов’язково зробити до Нового 2020 року: 9 важливих справ

То сусід зайшов увечері в гості просто так поговорити, то знайомий попросив в місто з ним з’їздити, бо одному нудно. А тут ще телевізор, телефон, комп’ютер кожен день свою частку вимагає.

Озирався іноді Хлопчик на Час, і сам бачив , як він свій Час витрачає на інших людей, проте нічого не говорив: тут соромно, тут забув, тут незручно. Прийшов день, коли Час його закінчився: не було більше часу у Хлопчика!

Прийшов до нього син і питає:

– Тату, підемо в зоопарк або в кіно?

А він йому:

-Вибач, синку, у мене немає часу!

Подзвонив батько і запитав:

-Як ти там, чому не дзвониш?

-Вибач, батьку, у мене часу немає.

Час – самий безцінний, найнепомітніший ваш ресурс. Навчіться ним керувати, навчіться ставити цілі, планувати справи, життя, щоб, одного разу озирнувшись назад, ви побачили свій радісно – усміхнений Час, якого вам завжди і на все буде вистачати!