Що потрібно обов’язково зробити до Нового 2020 року: 9 важливих справ

До Нового року залишилось 30 днів, і от-от підготовка до свят почне набирати обертів. Про що слід подбати, аби гідно зустріти рік Щура, читайте у статті.За матеріалами видання Сегодня

Ось, що потрібно встигнути зробити до Нового року:

1. Підбити підсумки року

Записувати свої прагнення і бажання на майбутній рік – хороша ідея. І ось зараз – саме час, щоб дістати записане і подивитися, що Ви встигли зробити за рік, що минає, і що іще можна встигнути доробити. Проаналізуйте своє життя за рік і порадійте тому, що у вас є.

Читайте також:Як правильно зустрічати Новий 2020 рік, щоб задобрити Білого Щура

2. Запишіть мету і мрії на наступний рік

Якщо у вас ще немає такої звички, то краще її завести, адже це добряче допомагає досягати бажаного. І не варто відкладати це заняття аж до Нового року – краще розпочати зараз і, якщо потрібно, додавати пункти до списку. До того ж ближче до свята у вас справ точно додасться, тому робити це краще трохи раніше і в спокійній обстановці.

3. Позбутися мотлоху

У Новий рік краще входити з прибраною оселею. Якщо ми говоримо про домашні речі, то їх краще відразу перебрати і не накопичувати, а роздавати або викидати. Все, що ви зберігаєте просто так, без потреби, “про всяк випадок”, не тільки забруднює вашу квартиру, а й відбирає у вас енергію. Будьте більш категоричні й вимкніть свого внутрішнього Плюшкіна – вам потрібен порядок.

4. Роздати борги

Не варто тягнути з собою в новий рік борги. У вас ще є час подумати, як позбутися від них і зі спокійною душею і думками увійти у новий рік.

Притому під боргами слід розуміти не тільки фінансову сторону. Усі борги у справах щодо роботи, навчання, сім’ї також краще віддати, доробити, закінчити. Не залишайте на потім те, що можна зробити швидко і вже зараз.

5. Купити й упакувати подарунки

Про те, що дарувати родичам, близьким, друзям і колегам, краще подбати заздалегідь, щоб потім не бігати й не метушитися та купувати будь-що.

6. Змінити зовнішність

Якщо Ви давно мріяли щось поміняти в своїй зовнішності – саме прийнятний для цього час. Зовнішні ж зміни обов’язково тягнуть за собою і внутрішні. Нова зачіска, новий стиль одягу – експериментуйте, і тоді отримаєте не лише нові емоції, а й нову зовнішність.

7. Відпустити образи і подякувати

Якщо хочете добре почати новий рік – важливо в старому році залишити всі свої переживання, образи відпустити, пробачити і забути. І не забудьте подякувати людям, які вам допомогли, і собі – за все, що зробили в поточному році.

8. Сплануйте новорічне меню

Щоб якось урізноманітнити меню в новорічну ніч, запасіться кількома новими рецептами, які ви ще не пробували. Наприклад, приготуйте замість традиційного салату олів’є, салат без майонезу, а смажені відбивні замініть на запечене м’ясо.

Варіантів таких страв безліч – підключіть фантазію. Крім того, над деякими стравами ви навіть можете попрактикуватися заздалегідь, щоб знати, чи готувати їх на Новий рік.

9. Сплануйте новорічне свято

Щоб не провести всю новорічну ніч за столом з наїдками і перед телевізором, треба подбати про те, чим ви будете розважати себе і гостей у новорічну ніч. Настільні та онлайн-ігри, фокуси, ребуси – будь-що, аби допомогло вам щиро повеселитися. І про це краще подбати заздалегідь.