fbpx
Життя

Квартира оформлена на свекруху, ми й подумати не могли, що таке може статися, тому з документами нічого не робили, на себе не переоформляли. І ось вчора свекруха приходить і заявляє, що нам потрібно сплатити гроші її синові за половину цієї квартири

Ми з Олегом одружилися два роки тому. Весілля було скромне так як коштів особо не було.

Та свекруха вирішила нам зробити на весілля подарунок. Вона подарувала нам квартиру, яка дісталась їй у спадок від батьків.

Квартира старенька занедбана, з килимами на стінах. Та ми вирішили що це нічого адже дарованому коню як то кажуть в зуби не дивляться.

Ми вирішили зробити там ремонт. Грошей у нас не було. Мої батьки побачивши, що свекруха зробила такий подарунок, звісно захотіли теж хоч чимось допомогти.

Вони взяли кредит і ми зробили ремонт в цій квартирі.

Скажу зразу ремонт робили сучасний і недешевий, адже думали що робимо для себе.

Читайте також: Невістка вже першим поглядом дала мені зрозуміти, що дружньої розмови не буде. Сказала, що вони з сином порадились і хочуть, щоб я переїхала на їхню квартиру однокімнатну, а вони жили в трьох кімнатній, так як там більше повітря, а їй з дитиною потрібен простір. Я настільки була здивована нахабством невістки, що словами не передати

У мого чоловіка є ще брат він давно одружився і живе у іншому місті. Квартира в якій він живе його дружини.

І тут на днях він повернувся до мами сказавши що розводиться.

З житлом у нього проблеми. Сказав що претендує теж на нашу квартиру.

Квартира оформлена на свекруху, ми й подумати не могли, що таке може статися, тому з документами нічого не робили, на себе не переоформляли.

І ось вчора свекруха приходить і заявляє, що нам потрібно сплатити гроші її синові за половину цієї квартири.

А суму вона назвала пристойну, порахувавши скільки квартира коштує на даний час, а не на той час коли вона була без ремонту.

Я звісно розізлилась.

Не знаю що робити?

Батькам своїм ще нічого не розказувала, не хочу їх хвилювати адже це за їхні гроші робився ремонт.

Автор: Оксана

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page