fbpx

Китайські знаки зодіаку: перша трійка щедро наділена ініціативністю і невтомністю

В наші дні практично всі знають китайські знаки зодіаку. По роках і місяцях складаються детальні астрологічні прогнози на їх основі.

Загальна характеристика знаків

Астрологія в Китаї ділить дванадцять тварин на чотири трійки. Китайські знаки зодіаку та їх значення характеризуються на підставі належності до певної трійці.

Перша трійка складається із знаків, щедро наділених ініціативністю і невтомністю: Щури, Дракони і Мавпи. Вона об’єднує людей компанійських, розсудливих і чарівних, які можуть виходити за рамки.

Китайські знаки зодіаку Бик, Змія і Півень відносяться до другої трійці знаків. Вони працездатні, можуть точно оцінювати свої можливості, всіх благ досягають тільки власними зусиллями.

До третьої трійці належать Тигр, Кінь і Собака. Ці знаки наділені егоїзмом і в той же час людяністю.

Китайські знаки зодіаку четвертої трійки представлені Кролика (Кота), Вівцею (Козою) і Свині (Кабана). Вони дарують людям проникливість, потяг до творчості і добробуту, здатність красиво любити.

Характеристика знаків Щури, Бика і Тигра

Китайські знаки зодіаку за роками народження мають відповідності з кожною твариною.

Першим знаком зодіаку є Щур. Всі люди, народжені під цим знаком, прагнуть бути в початку подій, підтримують один одного і можуть повести за собою інших. Вони мають необхідні зв’язки, що допомагають у реалізації планів.

Бюджетом сім’ї ці люди керують мимоволі, іноді перемагають емоції, а не розум. Сімейні відносини не грають в їх житті головної ролі, незалежність дозволяє Щурам налагоджувати своє життя далеко від насиджених місць.

Наступний китайський знак зодіаку  – це Бик. Представники даного знака терплячі, не цураються нудної роботи, воліють старе і перевірене, а не нове і незвідане. Надійним і відповідальним Бикам сприяє кар’єрне зростання, вони можуть займати керівні посади в різних сферах. Бики схильні до накопичення грошей, а не їх вкладення. Глибоко в серці цих статечних людей існує романтична жилка, яка простежується тільки у вузькому колі близьких людей.

Знак зодіаку Тигр наділяє людей упевненістю. Народжені під знаком Тигра не сприймають ймовірність того, що можуть поступатися іншим. Великій кількості Тигрів вдається домогтися високих посад. Вони досягають успіху у вирішенні грошових питань, якщо на горизонті є мета: керувати людьми для поліпшення добробуту. Життя в дружній сім’ї Тигрів сповнене стабільності і дисципліни.

Характеристика знаків Зайця, Дракона і Змії

Вони наділені ніжністю і здатністю дарувати свою увагу іншим, люблять квіти і рослини. Кролики мають потребу в спілкуванні, можуть створювати міцні дружні відносини. У сім’ї їх оточує любов, вони завжди готові прийти на допомогу і рідко завантажують рідних своїми проблемами.

Люди, що з’явилися на світ під знаком Дракона, є оригінальними, екстравагантними і неприборканими экстравертами.  Вони не втомлюються виставляти напоказ своє багатство, наділені гострим розумом. У Драконів велика кількість друзів і шанувальників. У родині ці люди можуть висловити суперечливу думку по всіх нагальних проблем.

Народжені в рік Змії здатні збирати інформацію і бути в курсі всього, що відбувається заради власної вигоди. Вони в змозі зайняти високий пост, використовуючи накопичені відомості. Змії йдуть неухильним моральним засадам і нормам етики, в них присутня правдивість. Вони віддають перевагу усамітненню, двері будинків бувають відкриті не для всіх.

Характеристика знаків Коні, Вівці і Мавпи

Знак Коня об’єднує дуже товариських людей, що віддають перевагу роботі в команді. Їм притаманні лідерські якості і дар вести пряму і відверту розмову. Коні нерідко приймають непродумані рішення у фінансовій сфері, їх основною метою є справити позитивне враження на оточуючих.

Характером людей, народжених у рік Вівці, притаманне сліпа довіра до людей. Вони володіють цілим багажем хороших якостей, до яких відноситься шанування музики і танців. В особистих стосунках Вівці відрізняються сталістю і відданістю. Життя в сім’ї є важливою складовою життя цих людей.

Знак зодіаку Мавпа дає людям легкий характер. Мавпи дуже красномовні і здатні до дотику. У будинках у активних Мавп рідко спостерігається спокійна обстановка, всі члени сім’ї прагнуть бути схожим на них. Мавпи можуть виступати захистом і опорою для своїх близьких людей.

Характеристика знаків Півня, Собаки і Свині

Півні є чудовими ораторами і оповідачами. Вони можуть прямо і відверто висловлювати свої думки, іноді це розцінюється оточуючими як прояв грубості. Півні позиціонують себе справжніми господарями, їх авторитет незаперечний для всіх членів сім’ї.

Народжені під знаком Собаки люди є вірними і надійними друзями, іноді вони занадто довіряють оточуючим. Ці люди завжди безкорисливо можуть допомогти в скрутну хвилину. Будинок для представників цього знака є гаванню, повної чистоти, затишку та охайності.

Люди, що з’явилися на світ під знаком Свині, здатні виробляти приємне враження на оточуючих. Їм притаманні доброзичливість, щедрість і товариськість. Їх двері завжди бувають відкриті для гостей.

 

Читайте також:З точки зору християнства, чи варто вірити снам чи ні?

Джерело.

You cannot copy content of this page