Китайський гороскоп на 2022 рік: що чекає на кожен знак східного календаря

Щур

Щури, вам краще не братися в новому році за нові починання! Особливо будьте обережні щодо тих справ, які пов’язаних з ризиками. З великою ймовірністю успіху ви не досягнете.

Набагато розумніше зараз займатиметься продовженням тих справ, за реалізацію яких ви вже встигли взятися. У тому випадку Тигр обов’язково надасть вам підтримку, посприявши вашому успіху.

Найбільш сприятливо для вас цього року все складеться у плані романтики. Будьте готові до нових знайомств, які з великою ймовірністю зможуть розвинутись у щось дуже приємне для вас. Головне – не будьте надто прискіпливі до другої половинки, тому що насправді вам немає за що її дорікнути.

Бик

Рік буде дуже багатий на події та нові ідеї. Особливо активним він виявиться для тих Биків, які займаються бізнесом. На вас посипляться пропозиції, які можуть закрутити голову.

Але не хапайтеся за все поспіль, інакше на вас не чекатиме нічого, крім розгубленості. Правильно розставте пріоритети і оберіть напрямки діяльності, які здадуться вам найбільш перспективними.

Рік не обіцяє будь-яких змін у фінансовій сфері – все триматиметься на тому ж рівні, що й минулого року.

Проте романтична сфера обіцяє масу цікавих можливостей. Не виключено, що ви знайдете другу половинку, а якщо вже знайшли, то є сенс задуматися про шлюб. Союз з великою ймовірністю буде дуже міцним та щасливим.

Тигр

Тигра чекає дуже яскравий та насичений рік! Ви знайдете силу, впевненість, енергію. Ви матимете достатньо ресурсів для того, щоб реалізувати якісь свої старі задуми. Не пропустіть шанс!

Вам належить час тріумфів, якщо ви будете досить енергійні та ініціативні. Саме зараз ви зможете зайнятися побудовою свого майбутнього. Ви закладаєте фундамент на дванадцять років наперед. І тільки від вас залежатиме те, що станеться з вами у наступні роки

На що варто звернути особливу увагу – це витрати. Будьте обережні у витратах, щоб у жодному разі не опинитися у безгрошовому становищі. Дуже можливо, що настане час, коли вам припадуть додаткові фінансові ресурси.

Кіт (Кролик)

На вас чекає неоднозначний рік. Іноді ви зможете відчути себе на хвилі і досягати успіху за успіхом, але в інший час ви зіштовхнетеся з перешкодами. Не опускайте руки і шукайте нові підходи для того, щоб подолати будь-які неприємності.

Не нехтуйте допомогою людей, які вас оточують. Ви зможете в будь-якій ситуації знайти однодумців, які охоче підтримають вас у скрутних для вас ситуаціях.

Для залучення на свій бік цих людей вам потрібно буде задіяти свої ораторські здібності, які, до речі, у вас виявляться вельми значними. Ви зможете переконати людей у ​​всьому, що захочете.

У фінансовому плані на вас чекає непостійність, тому постарайтеся завжди мати деяку суму, яка може при виникненні непередбачених обставин стати для вас фінансовою подушкою.

Дракон

Наступний рік вимагатиме від вас особливої ​​активності. Виникне дуже багато справ, у яких ви зможете проявити себе. Якщо почати лінуватися, то Тигр знайде спосіб підштовхнути вас для подальших дій.

При цьому Тигр не вітає марну суєту з боку Драконів. Ваші дії мають бути максимально конкретними. Ставте собі чіткі цілі, прагніть до них, знаходьте рішення. І тоді ви отримаєте підтримку господаря 2022 року.

Вже з першого місяця року Тигра ви зможете відчути приплив фінансів у своє життя, але вони не даватимуться вам задарма. Якщо бажаєте отримувати високий дохід, доведеться виявити заповзятливість і діяти максимально ініціативно.

Особливу увагу слід приділити здоров’ю. Вся справа в тому, що зараз великі шанси перемогти хронічні недуги та покращити рівень фізичного розвитку.

Змія

Змія та Тигр перебувають у непростих взаєминах. Тигр вважає за краще бути простим спостерігачем і не впливати безпосередньо протягом життя Змії.

Це говорить про те, що зараз ви самі можете визначити вектор свого життя. Зміям надано максимальну різноманітність шляхів та можливостей, з яких можна вибрати найоптимальніші та найцікавіші для себе варіанти.

Особливого успіху Змії можуть досягти у руслі творчого самовираження, духовних наук та освоєння нових знань. Спортивні успіхи також можливі.

Романтична сфера для вас є дуже важливою. Вона дасть емоційну підтримку та принесе в життя задоволення.

Кінь

Коні відчують у собі величезну кількість енергії для того, щоб здійснити задумані плани.

Все могло б вийти, якби ви діяли десь у вакуумі. Але проблема полягає в тому, що вас оточують люди. Хтось обов’язково припуститься помилки, яка вплине на результат.

Найкраще зараз не братися за загальні справи, а зосередитися на саморозвитку. Якщо ж доводиться з кимось співпрацювати, то занизьте очікування від результату, щоб не розчаруватися.

Найбільш перспективною для вас виявиться духовна сфера життя. Розвивайтеся в цьому напрямку – і знайдете внутрішню гармонію.

Коза

Кози матимуть великі проблеми через свою емоційність. Імпульсивні рішення та конфліктна поведінка призведуть до того, що ви втрачатимете взаєморозуміння з оточуючими, що призведе до нових проблем.

Але в той же час у вас досить великі перспективи підвищення, якщо сумлінно працюватимете.

У матеріальному плані також може бути успіх.

Романтичне русло неоднозначне. Якщо ви хочете взаємного і щасливого кохання, то вам потрібно бути готовими змінюватися заради своєї половинки. Якщо впораєтеся, то все буде гаразд.

Не забувайте про те, що у скрутних ситуаціях вам завжди варто поспілкуватися з близькими людьми. Вони підтримають і дадуть правильну пораду.

Мавпа

Ви будете оточені величезною кількістю ресурсів. Гроші, знайомства, творчі ідеї та інструменти для їх втілення – все це виявиться доступним для вас. Здавалося б, можна брати та діяти.

Але є одна проблема. Вона полягає в тому, що ви можете неправильно розсудити про те, як розпорядитися наявними ресурсами. Тому в жодному разі не поспішайте. Дійте виважено і усвідомлюйте те, що і для якої мети вам знадобиться.

Також постарайтеся не виявляти зайву емоційність, щоб не мати проблем у романтичній сфері.

Півень

Рік Тигра виявиться для вас дуже сприятливим. Успіх буде на вашому боці. Обставини будуть складатися на вашу користь. Однак не слід усе покладати на випадок.

Якщо ви самі не проявлятимете достатню підприємливість, то всі бонуси від вищих сил виявляться для вас марними.

Особливо варто звернути увагу на фінансове русло. Тут на вас чекають чималі успіхи. Досить просто вдумливо підійти до питання, як розпорядитися наявним капіталом.

Собака

Можливо, ви побажаєте бути у центрі уваги та приймати важливі для свого життя питання. Але задовольнити ці потреби навряд чи вдасться. Вся складність у тому, що зараз вам особливо важко справлятися зі справами самостійно.

Не нехтуйте чужою допомогою. Колективна діяльність зараз призведе до найбільших успіхів.

Найчастіше звертайте увагу на свій настрій. Чим оптимістичніше ви триматиметеся, тим більш позитивні події будуть оточувати вас протягом цього року.

Свиня (Кабан)

Це рік достатку та успіху. Щоб не отримати в його перебіг бажаних результатів – це ще треба примудритися!

Намагайтеся реалізовувати будь-які, навіть найсміливіші задуми, які приходять до вас на думку. Не відкладайте ідеї на потім, тому що у вас є лише один час тут і зараз.

Рік дає вам можливості досягти успіху в творчості, розвинутись у професійних навичках, піти вгору кар’єрними сходами, досягти фінансового благополуччя і мати успіхи в коханні.