Лікар-експерт пояснив жіночу icтеpiю навколо Винника

Сценічний образ Олега Винника, має суттєві відмінності від образу Потапа з точки зору відповідності уявленням про ceкс-символ у підліткової, молодіжної та більш зрілої аудиторії.

Про це “Обозревателю” розповів психотерапевт, сімейний психолог, ceкcoлог Олександр Коломійчук.

Він констатував: “Люди сприймають артистів, людей шоу-бізнесу не як реальних особистостей, а як образ”. При цьому, щоб отримати звання “ceкс-символа”, артист повинен максимально відповідати образу, створеному в уяві публіки “щодо того, що таке ceксyaльність”.

Відповідаючи на запитання “Обозревателя”, як сьогодні в уявленні жінок виглядає ceксyaльно привабливий чоловік, лікар пояснив: “В одязі – прагнення до класики, в поведінці – стриманість”.

“У зрілих жінок зі сформованим смаком зараз краще заходить строгий стиль – піджаки, костюми. Якщо для жінок-артисток акцент зміщений в бік відкритості, доступності та навіть епатажу, то у чоловіків на сцені інший акцент – в бік стриманості. Це стиль чоловіка, що стрердився, чоловіка, який не нав’язується, який знає собі ціну, але який, тим не менш, готовий встановити якийсь близький контакт. Тобто він доступний, але не легко доступний”, – розповів ceкcoлог.

“А як же м’язи, кубики та інше?” – запитав “Обозреватель”. “У міру і якщо це не суперечить стилю”, – пояснив він.

Читайте також: Зірка шоу “Холостяк” похвалився фото з дружиною і синами

Він додав, що сьогодні публікою цінується стриманий стиль артиста-чоловіка “не стільки в одязі, скільки в поведінці”.

Олександр Коломийчук також зауважив, що підлітковій і молодіжній аудиторії, яка ще не встигла сформувати чітке уявлення про ceксyaльність, може подобатися більш яскравий образ артиста.

“Чому Винник збирає повні зали?” – запитав “Обозреватель”. “Тому що його рекламують. Мало створити образ – його треба ще й розкрутити і продати, як будь-який продукт”, – відповів експерт.