fbpx

Лілія Ребрик стала власницею салону краси в новому серіалі (фото)

Ведуча програми “Ранок з Україною” Лілія Ребрик з’явиться в новому багатосерійному фільмі, де їй дісталася роль господині салону краси. У серіалі “Папаньки” партнером Лілії став Єгор Крутоголов, в центрі сюжету – стосунки батьків і дітей.

За сюжетом Лілія не тільки матуся сина-шибеника, але й успішна бізнес-вумен – власниця салону краси. За словами Єгора Крутоголова, “кіномужа” Ребрик, телеведуча вжилася в роль, як належить:

Актрису на роль моєї дружини ми вибирали не тільки за зовнішніми даними. Важливо було саме відповідність персонажу, адже витримати такого хлопця, як я ще те випробування. Щоб витримувати мій натиск і іноді навіть дурість якусь дитячу, це мала бути жінка зі стрижнем. Звичайно, Лілія як матір двох дітей, як ведуча, і як успішна жінка цілком впоралася зі своєю роллю.

Читайте також: Це зовсім інша людина: Полежайкіна з “Татусевих дочок” не можливо впізнати (фото)

До речі, саме в серіалі “Папаньки” дочка Лілії Ребрик і хореографа Андрія Дикого – Діана – зіграла свою першу роль в житті. 4-річна дівчинка склала своїй мамі компанію на знімальному майданчику і навіть отримала свій перший гонорар.

Прем’єра 16-серійної картини відбудеться вже восени на телеканалі ICTV.

You cannot copy content of this page