fbpx

Лілія Ребрик вперше вирушила у відпустку з молодшою ​​дочкою до сонячної Болгарії

Перша подорож тримісячної доньки Лілії Ребрик та Андрія Дикого – Поліни, припала на сонячну Болгарію.

Ведуча зізналася: “Ми завжди їздимо відпочивати всією сім’єю. Літньої відпустки чекаємо з особливим трепетом. Полінка, звичайно, ще маленька, тому вибирали варіант з мінімальним за часом перельотом – не більше півтори години. Болгарія підійшла ідеально: чисте море, прекрасні пляжі, комфортний клімат, і головне для нас зараз – недалеко.”

Разом з ними на тижневий відпочинок вирушають і батьки ведучої «Ранку з Україною». У Болгарії Лілія з чоловіком вирішили поєднати приємне з корисним, тому стануть членами журі міжнародного дитячого фестивалю.

Читайте також: У модній сукні і стильних туфлях: Іванка Трамп побувала на будівництві

Лілія говорить: “Також вперше летимо у відпустку з батьками – бабуся і дідусь там допоможуть нам з Діаною і Поліною. Цього разу летимо з моїми, а в наступному – візьмемо на відпочинок батьків Андрія. Цей тиждень Діана провела з моїми батьками в Чернівцях: вона в захваті, а ми з Андрієм просто нереально по ній нудьгували. Тепер всі разом вирушаємо у відпустку.”

А поки Лілія буде насолоджуватися сімейним відпочинком в Болгарії, за їх домашнім улюбленцем – морською свинкою Лолою – доглянуть колеги по «Ранку з Україною»: “Ми залишаємо Лолу в надійних руках команди «Ранок з Україною». А з телеглядачами каналу «Україна» побачимося в ранковому ефірі на наступному тижні: прямо з Болгарії я передам усім сонячний привіт!”

Джерело.

You cannot copy content of this page