Лобода неймовірно осоромилася на власному концерті

Українська виконавиця, яка проміняла українських глядачів на російських, осоромилася на сцені під час проведення чергового концерту в Москві. В результаті її вчинку глядачі могли отримати фізичну трaвму. Відповідними даними поділився ресурс “24”.

Світлана Лобода покинула відданого раніше українського глядача і передислокувалася зі своїми концертами в Росію. Зараз вона виступає в основному в Москві, де її недавно удостоїли численних премій, назвавши “Співачкою року”, “Жінкою року”, також їй вручили престижну нагороду “Золотий грамофон”. Свій День народження Лобода також провела в Росії в колі улюблених колег по сцені, серед яких і російські артисти, заборонені в Україні.

На минулому концерті в Москві вона дійсно могла трaвмувати глядачів, причому цього разу – в прямому сенсі цього слова. Виконуючи свою композицію, вона різко вихопила мікрофон зі стійки, а потім необережний рух – і “знаряддя праці” на повній швидкості полетіло в глядачів. Сама Лобода зізналася, що дуже злякалася, тому що це сталося з нею вперше. По-перше, вона дійсно боялася, що нелегкий металевий предмет може трaвмувати улюблену публіку.

Також вона стала переживати, що не зможе продовжити виступ, якщо мікрофон швидко не знайдуть, але їй пощастило, що вона зі своїм кидком потрапила на час музичного програшу. Заграла б чи ні фонограма, замість голосу Лободи, ми не дізнаємося, оскільки її врятував фотограф, який знайшов мікрофон прямо під сценою.

Читайте також: “Як у клоуна” Ані Лорак спантеличила шанувальників дивним ротом (фото, відео)

Чоловік встиг швидко його передати співачці і вона вчасно виконала продовження своєї композиції. Також повідомляється, що в той день від “рук співачки ніхто не пoстраждав”. Ймовірно, Лобода дійсно повністю переїхала на російську сцену, оскільки її російський глядач побажав бачити і в новорічну ніч, а також стартував період московських корпоративів і співачка днями виступила на місцевому новорічному заході.

Джерело.