fbpx
Шоу-бізнес

Лобода потрапила відразу у два “чорні списки” в Україні та Росії. Її позбавили усіх нагород та заблокували в Instagram

Співачка Світлана Лобода потрапила відразу в два “чорних списки зірок” – в Росії, де активно гастролювала і в Україні. Усі намагання співачки “відбілити”свою репутацію, виявилися безрезультатними.

Артистка, яка багато років успішно будувала кар’єру в Росії і навіть стала там зіркою №1, опинилася в “чорному списку” небажаних для Росії зірок разом з Настею Каменських, Потапом, Надею Дорофєєвою, Іваном Дорном та іншими українськими артистами.
Але неочікуваним для співачки стало те, що і в Україні її не раді бачити.

Нещодавно, у Комітеті Верховної Ради через “антиукраїнську позицію” запропонували позбавити звання “Народний артист України” кількох виконавців, серед яких опинилася і Світлана Лобода.

На своїй сторінці Лобода прокоментувала дану ситуацію, зазначивши, що не звертатиме увагу на різні списки, адже зараз у неї є справи важливіші – це благодійність і робота у волонтерському штабі в Латвії.

Згодом сторінку артистки в мережі Instagram взагалі заблокували. Лобода зазначила, що не розуміє чому так трапилось, адже у такий важкий час не місце чварам і публічним розбіркам.

You cannot copy content of this page