fbpx
Шоу-бізнес

Лобода вдруге стала мамою: у мережі оприлюднили цікаві факти про старшу дочку співачки

Світлана Лобода вдруге стала мамою – виконавиця наpoдила дівчинку. Пoлoги 35-річної артистки відбулися в місті Лос-Анджелес, США.

Артистка також виховує старшу дочку – 7-річну Єву Цар, яка з’явилася на світ 9 квітня 2011 року.

Світлана Лобода наpoдила першу дитину в Києві. Батько дівчинки Андрій Цар, який на той момент був хореографом і директором співачки, перебував під час пoлoгів поруч зі Світланою. Стaть первістка пара не знала аж до наpoдження, тому заздалегідь приготувала імена як для хлопчика, так і для дівчинки. В результаті новонароджену дочку зіркові батьки назвали Євангеліною.

Через три роки після наpoдження спільної дитини, Лобода і Цар розлучилися. Це сталося в жовтні 2014 року. Незважаючи на це, Андрій Цар бере активну участь в житті дочки.

Цікаво, на 9-му місяці вагітності Світлана записала зворушливу пісню “Спасибо” і зняла на неї кліп. Свою роботу артистка присвятила тоді ще не народженій доньці.

Евангелина весь час живе з мамою, яка, незважаючи на щільний графік, все ж встигає оточити дочку своєю любов’ю. Кожен день Світлана проводить кілька годин з Євою: розмовляє, слухає вірші англійською мовою, які дівчинка вивчила напередодні, дивляться разом мультфільми.

Семирічна дочка Лободи – активна дитина, яка, до того ж, за словами Світлани, має досить непростий характер.

Читайте також: Світлана Лобода офіційно підтвердила, що стала мамою вдруге (фото)

Співачка постійно розповідає про таланти старшої дочки: дівчинка вивчає іноземні мови (англійська та німецька), танцює, співає, про що свідчать відео, які мама час від часу публікує в соціальних мережах.

Старша дочка Світлани Лободи раніше розповіла, що зіркова мати забороняє їй їсти солодке і хліб, називаючи товстункою. За словами дитини, мама не лається на неї, а тільки все пояснює. Однак при цьому Лобода уважно стежить за раціоном своєї спадкоємиці.

Зараз Євангеліна Цар знаходиться разом з матір’ю в Лос-Анджелесі (США). Мати і дочка вирушили туди ще у березні 2018 року. Сімейство проживає в шикарній віллі, яку Світлана орендувала заздалегідь.

Джерело.

You cannot copy content of this page