fbpx
Шоу-бізнес

Лорак витрачає мільйони, щоб дочка не знала української мови (фото)

Як і багато інших школярок, в понеділок дочка 39-річної співачки Ані Лорак Софія вперше пішла до школи.

Відомо, що Кароліна вибрала для дівчинки престижну гімназію, яка знаходиться в Істрінському районі Підмосков’я. Про це стало відомо з повідомлення росЗМІ.

У джерелі повідомляється про те, що школа співачці буде обходитися в кругленьку суму. Згідно з прейскурантом, опублікованому на сайті “Павлівської гімназії”, навчання в першому класі обходиться в 2,1 мільйона рублів (близько 900 тис. гривень). Якщо дівчинка захоче, наприклад, вже зараз почати вивчення іноземної мови, то батькам доведеться платити до двох тисяч рублів (830 грн) за одне заняття.

Читайте також: “Я не знала правди, вірила сліпо”: Лорак прокоментувала скандал зі зрадою чоловіка (фото)

У свою чергу, спортивні секції також вимагають грошових вкладень- до 1800 рублів (750 грн) за академічну годину. А творчі гуртки, студії та заняття музикою – тільки за додаткову плату.

Крім того, варто згадати про те, що на перший дзвінок Софії Ані Лорак прийшла разом зі своїм чоловіком Муратом Налчаджіоглу.

Мурат опублікував відео з першого дзвінка їх дочки Соні і попросив у Бога прощення за те, що проводив мало часу з донькою. Про це повідомляє УНІАН.

You cannot copy content of this page