Лорак жopcтоко висміяли через зраду чоловіка і навіть пропонують варіант помсти

У світлі сумних новин про розлучення однієї з найкрасивіших пар шоу-бізнесу Ріти Дакоти і Влада Соколовського), Євгена Петросяна і Олени Степаненко, всі знову стали обговорювати скандал в сім’ї Ані Лорак.

Нагадаємо, її чоловіка спіймали на зраді: Мурата Налчаджиоглу зняли на відео в компанії іншої дівчини в одному з караоке-клубів в Києві і виклали в мережу. Пізніше стало відомо, що ця дівчина Яна Бєляєва, відома в Києві Instagram-модель.

Ані Лорак ніяких постів не писала, а просто виставила в Stories фото без обручки. Коротко і по ділу. Правда, через кілька годин видалила знімок.

У мережі відразу ж почали роздавати поради, що Ані Лорак робити далі в такій ситуації. Зірка «Дому-2» Рустам Солнцев не міг залишитися осторонь і закликав її записати нове відео, щоб утерти ніс чоловікові.

Читайте також: “Губи-мутанти і це краса?”: Коханка чоловіка Ані Лорак стала фіналісткою “Міс Україна Всесвіт” і, схоже, виходить заміж (фото)

«Ну що ти тепер плакати будеш? Кажуть, обручку зняла. Як він міг тобі, такій красуні, зрадити? Але ж так само колись було у Бузової, вона почала хайпити і вийшло те, що вийшло. Пішла на рекорд! Так само і ти, може, що-небудь придумаємо? Зараз ти повинна за сценарієм Бузової записати відео з найпрекраснішою частиною свого тіла, і відіслати його Кіркорову, Лазареву, Звєрєву.

Хоча ні, тут, напевно, не вийде. Може, Стасу Михайлову? Або по-старому – Дмитру Нагієву. Якщо соромишся – відішли мені, а я вже йому. І будемо чекати, що-небудь хороше таки станеться, тому що погане вже сталося!»

Джерело.