– Льош, ти що розумом остаточно лишився? Хто ти і хто вона, – намагалася напоумити я брата, – чи ти за багатством подався. Ви не пара з нею. Вона ж мажорка, відразу видно. Що ти можеш їй дати? Вона через місяць кине тебе – переконувала я його, але дуже помилилася

Мій старший брат Олексій вирішив одружитися.

– Мамо, тату, я одружуся. Завтра приведу наречену знайомитися, – з порога заявив братик.

Батьки були раді, вони дотримувалися принципу, що одружуватися треба вчасно, не затягувати з цим. А Олексій вже армію відслужив, працює автослюсарем на СТО. Заробляє пристойно, але це за нашими мірками. У нас проста сім’я. Батько – будівельник, мама – кухар, я – студентка. Живемо в звичайному будинку, який дістався від бабусі з дідусем.

Кілька разів я бачила, так би мовити, наречену брата. Красива блондинка, з хорошою фігуркою і завжди яскраво нафарбована. І на дорогій машині. Вони і познайомилися у брата на роботі. Вона приїхала до нього машину ремонтувати. Ну і закрутилося у них. Я думала це так, несерйозно.

– Льош, ти що розумом остаточно лишився? Хто ти і хто вона, – намагалася напоумити я брата, – чи ти за багатством подався. Ви не пара з нею. Вона ж мажорка, відразу видно. Що ти можеш їй дати? Вона через місяць кине тебе.

– Я люблю її, і не на багатство її зазіхнув. Якщо хочеш знати, батьки її, як дізналися, що вона за мене заміж зібралася відвернулися від неї і позбавили її всіх грошей. Так що немає у неї нічого, крім машини. А я навіть радий, не хочу ні від кого залежати. Ось так то, Анютко, – брат обняв мене і поцілував.

Я бачила, який він щасливий, не хотілося його засмучувати, була впевнена довго вона у нас не затримається. Через місяць зіграли скромне весілля. Світлана переїхала до нас. Спочатку важко нам було ужитися. Вона не розуміла наш уклад життя, а ми її. Ми вранці на роботу і навчання, а вона спала до обіду. Потім їхала до подруг до вечора. Не знаю скільки б це тривало, але одного разу, коли Світлани не було, мама вирішила поговорити з братом.

– Синку, зрозумій мене правильно, я не проти, що ви живете з нами. Але ми з татом прийшли до єдиної думки – треба вам оремо пожити. Орендуйте квартиру, а ми допоможемо, чим зможемо. Так буде краще для вас. Вона повинна відчути себе господинею, не сподіватися ні на кого, вчитися готувати і вести господарство.

Брат погодився з батьками і молода сім’я орендувала квартиру неподалік від нас. Ось тут і почалися проблеми. Готувати вона не вміла, витрачати розумно гроші теж. Льошкиной зарплати вистачало тільки днів на десять. Але треба віддати їй належне, до своїх батьків вона не бігала за подачками.

Мама, а коли і я допомагали і вчили її готувати, прибирати, вибирати правильно продукти, так, щоб вистачило до зарплати. Ми були раді кожній її перемозі. Обіди ставали все смачніше і смачніше, в будинку ставало з кожним днем ​​затишніше. Світлана вже думала, що важливіше купити: ще одну «ганчірку» собі чи красивий тюль.

Вона навіть влаштувалася на роботу в найближчий магазин, але щось там у неї не склалося. І вона вирішила піти працювати в таксі, благо машина у неї є. Ми були проти, що це за робота для дівчини. Але її не переконати, тим більше машину вона водила відмінно. Гроші в сім’ю стала приносити не менші брата. А зараз подумує продовжити навчання, яке вона кинула на першому курсі.

Ось так, не мала я рації, виявляється. Думала втече, кине брата. Але любов перемогла. А зараз ми всі з нетерпінням чекаємо поповнення. Скоро я буду тіткою. А Свєткині батьки, як дізналися, що вона вагітна, прилетіли, як миленькі. Познайомилися з моїми батьками, довго вибачалися і дякували за дочку, яку ми за п’ять років перевиховали.

Фото ілюстративне з вільних джерел